in

Hürrem Sultan Meryem Uzerli Diyeti

Hürrem Sultan Meryem Uzerli Diyeti

Muhteşem yüzyıl dizisi ile Türkiyenin en çok tanınan ünlüleri arasına girmeyi başaran Meryem Uzerli’nin nasıl zayıfladığını merak edenler birhayli fazla.  2 ayda tam 8 kilo veren Meryem Uzerli namı diğeri Hürrem Sultan’ın diyetini açıklıyoruz.

Kahvaltı:
Güne enerji verecek yiyecekler ile başlamış. Ekmek tercihini kepekten yana kullanmış. Protein ihtiyacını süt-yoğurt-sürme peynir, lor peyniri-dil peyniri, ile karşılayan sanatçı salatalık, domatesi de öğününden eksik etmemiş. Tabi yanında da yeşil çay!

Öğle Yemeği:
Öğle öğününde Hindi eti-tonbalığı-tavuk, gibi et ürünlerini dönüşümlü yemiş. Yağsız peynir ile yapılmış salatalar, kepekli pirinç pilavı, bulgur pilavı, domates soslu kepekli makarna yanında yoğurt veya sebze, tahıl, baklagil ilave edilmiş salatalar veya sebzeli omlet ve yanında ayran gibi değişik kombinasyonlarla hem zayıflamış hem de istediği forma kavuşmuş.

Akşam Yemeği:
Akşam öğünlerinde hafif sebze yemekleri ve Yağsız biftek, hindi, balık, gibi et ürünlerini tercih etmiş. Lifli sebzeler; kabak-brokoli ıspanak-karnabahar yoğurt veya sebze çorbası veya salata-yoğurt akşam öğünü için tükettiği gıdalar arasındaymış.

Bu diyete ek olarak daha önce Mesut Yar’ın da 40 kilo vermeyi başardığı antakya biberi’ni de ek olarak kullandığı gelen duyumlar arasında.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Çalışanlar Nasıl Zayıflayabilir?

Meyveli Sebzeli Diyetle Kilo Verilirmi