in

İkizler ve yengeç burcu kadınlarına özel makyaj tavsiyeleri

İkizler ve yengeç burcu kadınlarına özel makyaj tavsiyeleri

Yengeç kadınları ve ikizler kadınları, sizlere en uygun makyaj tarzını ve makyaj tüyolarını sunacağım bu yazımızda.

İKİZLER İçin ;

Değişiklikten hoşlanan ve bağımsız olan İkizler kadını,makyajda da değişikliği sever ve yeni şeyleri denemekten keyif alır.İkizler kadınının uğurlu renkleri olan beyaz ve mavi,enerjisinide ortaya çıkararak gözlerde büyülü bakışlara kavuşmayı sağlar.

Zıtlık yaratmak için öncelikle göz kapaklarının üst kısmına beyaz far,orta kısımdan dış kısıma doğruda mavi far veya kalem kullanılması önerilir.

Alix Avien ‘in yeni çıkan maskarası büyüleyici rengi saks mavisi ile kirpiklere hacim verirken İkizler kadınının gözlerini tamamlayan bir parça oluyor.
Burçlara Göre Makyaj Tüyoları

YENGEÇ;

Çoğu zaman çocuksu ve sempatik,gülmeyi seven Yengeç kadını aynı zamanda çok duygusal ve romantiktir.Alix Avien makyaj uzmanlarının önerilerine göre Yengeç bayanına en çok yakışan renler beyaz ve gümüş tonları.Romantizmi bakışlarına yansıtmak isteyen Yengeç kadınları bu renklerle istedikleri bakışlara kavuşacaklardır.Çocuksu tenlerine şeftali tonları uygulamak onları çok daha masum gösterecektir.Ruj tercihinde ise pembe tonları ideal bir görüntü sağlayacaktır.

Alix Avien’in nemlendirici özelliği bulunan lipglosslar doğal renkleriyle Yengeç kadınını tamamlayacaktır.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Manikür faydaları ve manikür nasıl yapılır ?

Başak ve aslan kadınlarına makyaj tavsiyeleri