in

İnci Tozu cilt için birebir!

İnci Tozu cilt için birebir!

Cilt için gereken herşeyi doğada bulabileceğimizi gösteren bir ürün dahasizlerle. İnci! İnci tozu 6 tl’ye küçük poşetlerin için satılan bir ürün olarak göze çarpmaktadır. Aktarlarda ve bazı eczanelerde bulabilirsiniz. Toz ve krem halinde bulunuyor. Ben size toz olanını öneririm. Cilde gençlik ve güzellik veriyor. Ayrıca sivilcelerin ve izlerinin iyileştirilmesinde de etkili. Bunu içinde bulunan kolojen yapı taşlarıyla başarıyor.

İNCİ TOZU MASKELERİ

1. 2 çay kaşığı (5 gr.) saf inci tozu, 1 tatlı kaşığı zeytinyağını iyice karıştırıp yüzünüze uygulayın. 15 – 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkayın.
2. 2 çay kaşığı (5 gr.) saf inci tozu ve 1/2 yumurta akını yoğun kıvama gelinceye kadar karıştırın. Daha sonra 1 tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı limon ekleyerek tekrar karıştırın ve yüzünüze sürün. 15 – 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın.
3. 2 çay kaşığı (5 gr.) saf inci tozu, 1 tatlı kaşığı sütü hamur kıvamı alacak şekilde karıştırıp yüzünüze uygulayın. 15 – 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Tırnak batması hakkında bilgiler

Tırnak bakımı nasıl yapılır ?