in

Isırgan Otundan Gelen Mucize

Isırgan Otundan Gelen Mucize

Saçlarınızda meydana gelen kepek oluşumları ile başınız dertte mi? Sık sık kaşındırıyor ve kötü görünümüyle sizi oldukça rahatsız ediyor… Isırgan otu ile kepek oluşumuna veda edeceksiniz.

Uzmanlar, ısırgan otunun birçok rahatsızlığa iyi geldiğini belirtiyor. Isırgan otu kanserden, kansızlık, böbrek taşı, romatizma, varise kadar çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmakta. Ayrıca ergenlik sivilcelerini yok eden, saçları canlandıran, saç dökülmelerini önleyen ve kepek oluşumunu yok eden yararları da bulunmaktadır.

Gelelim bizi kaşınması ile kötü bir görünüme sahip olmasıyla ve ne yazık ki git gide artması ile son derece rahatsız eden kepeklenmeye… Yarım litre kaynatılmış suyun içine, 5 poşet ısırgan otu çayını koyun. Kabınızın ağzını kapatın ve 5-10 dakika demlendirin sonra soğumaya alın.  Daha sonra elde ettiğiniz ısırgan otu çayını, saçlarınızı yıkayıp duruladıktan sonra durulama suyu olarak kullanın. Saç diplerinize hafif hafif masaj yapın. Zamanla saçlarınızdaki kepek oluşumunun azaldığını hatta saçlarınızın güçlendiğini göreceksiniz.

Ayrıca elde ettiğiniz ısırgan otu çayını cildinize tonik olarak da kullanabilirsiniz. Böylece sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Revigen şampuan saç dökülmesini önlüyor mu

Kusursuz saçlara sahip mi olmak istiyorsunuz