in

Japon Diyeti

Japon Diyeti

 

Japon diyet 1 ve Gün 13 : Kahvaltıdan siyah kahve öğle yemeğinde 2 haşlanmış yumurta , haşlanmış lahana bitkisel yağ ve domates suyu ve bir bardak terbiyeli ve salata, akşam yemeği balık , haşlanmış veya kızartılmış .

Japon diyet 2 ve 12 gün: kahvaltı kahve ve bisküvi, öğle yemeği için kızartılmış veya haşlanmış balık, lahana salatası , akşam yemeği haşlanmış sığır eti 200 gram kefir bir bardak .

Japon diyet 3 ve 11 gün : Kahvaltıdan önceki gün öğle yemeği için küçük kavrulmuş kabak ve elma, yemek iki katı pişmiş yumurta , sığır eti 200 gram ( pişmiş ) , bitkisel yağ ile taze lahana gelen büyük bir salata .

Japon diyet 4 ve 10 gün: kahvaltı sadece kahve, yemek yumurta, 15 gram peynir ve bitkisel yağ ile 3 büyük haşlanmış havuç , akşam yemeği için meyve .

Japon diyet 5 ve 9 gün: Kahvaltıda limon suyu ile çiğ havuç, öğle yemeği için ) ve içecek domates suyu , büyük balık ( haşlanmış veya kızartılmış yiyebilir ve akşam yemeği için tekrar meyve .

Japon diyet 6 ve 8 gün: kahvaltı geleneksel siyah kahve öğle yemeği sizi , yarım tavuk (sadece haşlanmış ) ve taze havuç ve lahana dan büyük bir salata yiyebilir ve akşam yemeği için iki haşlanmış yumurta ve çiğ havuç salatası, terbiyeli küçük bir yağ miktarı.

Japon diyet ? 7. Gün: Sabah çay , akşam yemeği haşlanmış sığır eti ve akşam yemeği için sebze 200 gram Herhangi bir önceki sürümlerinin , üçüncü gün akşam yemeği dışında.

mineral veya kaynamış suyu miktarda tüketilebilir. Ama her durumda ürün sipariş fazla 13 gün diyet devam taşıyamazsınız ! Düşük kalorili Japon diyet , O vücudumuzda metabolizma bozabilir çok dengeli bir Avrupa diyet farklıdır. kesinlikle tüm kurallara uymak zorunda . Ve iftihar sonuçları veya bu konuları tartışmak , bizim sitede olabilir. Kişisel görüş paha biçilmez olduğunu , birçok kişinin Japon diyetin etkinliğini belirlemek için daha ince ve sağlıklı olmanıza yardımcı olacaktır.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

5 Günde 2 Kilo

3 Günde 2 Kilo