in

JelX Sıkılaştırıcı ve İnceltici Jel ile Bölgesel Kilolarınızdan Kurtulun


JelX Sıkılaştırıcı ve İnceltici Jel
Fazla kilosu olan ya da olmayan herkesin ortak problemi bölgesel fazlalıklarıdr. Bu fazlalıkların eritilmesi için hem diyet hem spor hem de sorunlu bölgeye özel egzersizler yapılmalıdır. Bunun yanında özel olarak bu bölgelere masaj yapılabilir, özel jel ve yağlarla bu bölgenin incelmesi sağlanabilir. Biz bu yazımızda bölgesel incelmeye yardımcı bir jel olan Jelx sıkılaştırıcı ve incelticiyi inceleyeceğiz.

Jelx sıkılaştırıcı jel,  bölgesel incelme için özel olarak hazırlanmış bir ürün. İçeriğinde capsaicin, guarana, citrus dulcis (portakal), mentol, arı sütü, greyfurt, yosun özü, deniz yosunu ve carbomer bulunmaktadır. Bunlar cildin gerilmesine, sıkılaşmasına, cildin nem miktarının korunmasına yardımcı olmaktadırlar. Aynı zamanda kuruyan ve çatlayan ciltler içinde oldukça faydalıdırlar.

canli

Bu ürünü kullanarak sorunlu bölgelerde incelme yakalayabilirsiniz. Peki bu jel nasıl kullanılır? Akşamları uygulanacak bölgeye 5 dk sıcak havlu ile kompres yapılır, daha sonra jelden bir miktar alınır ve bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapılarak yedirilir. Uygulamadan isterseniz temal kemerle isterseniz de streç film yardımıyla bölge sararak 45 dakika bekletin.  Kullanım esnasında yağ yakımını hızlandırmak ve yakılan yağların atılımı sağlamak için bol bol su kullanmalısınız. Böylelikle hem bölgesel yağlarınızdan kurtulursunuz hem de genel anlamda metabolizmanız hızlanıcağı için daha hızlı kilo verirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Zayıflama Yöntemleri – Zayıflama İpuçları

Dukan Diyeti ve Evreleri