in

Kadına göre ruj vurma seçenekleri

Kadına göre ruj vurma seçenekleri

Sürdüğünüz ruj saytesinde karekter özelliklerinizin çözüldüğünden haberiniz varmıydı ?

Dailymail’de yayinlanan haberin ayrıntıları şöyle gelişiyor 3000 bayan katilimciyla gerceklestirilen arastirma sonuclari kadinlarin ruj renklerinin onlarin ruh hali ve karakterleri hakkinda ip uclari verdigini iddalandırıyor.

Arastirmanin sonuclarina gore;

A$k basarili kadinlar ucuk pembe mercan kirmizisi canli kirmizi koyu kirmizi ve seffaf ruj renklerini tercih ediyor. A$k hayatinda basarisiz kadinlar ise fusya renk rujlar kullaniyor.

Kariyerinde basarili kadinlar ise canli kirmizi koyu murdum erigi fu$ya mercan kirmizisi renkleri ya da hic ruj kullanmamayi tercih ediyor.

Arastirma sonuclarina gore kariyerinde basarisiz olan bayanlarin ise ucuk pembe rujlari tercih ettigi ortaya cikmis.

Kendini seksi hisseden kadinlar koyu kirmizi canli kirmizi mercan kirmizisi fusya ve seftali tonlarinda rujlari tercih ederken kendini seksi hissetmeyenler ise seffaf-renksiz rujlari kullaniyormus.

Kendine guveni tam olan bayanlar ise tahmin edebileceginiz gibi koyu kirmizi canli kirmizi koyu murdum erigi ve fusya gibi gosterisli renklere sahip rujlar suruyor.

Yine arastirmanin sonuclarina gore kadinlar mutlu olduklari donemlerde ucuk pembe seffaf koyu kirmizi seftali rengi rujlari ya da hic ruj kullanmamayi tercih ederken mutsuz donemlerde fusya rengi rujlar suruyormus.

Arastirmaya katilan 3000 kadin ruj renklerini ruh haline ve o gun kendilerini nasil hissettiklerine gore sectiklerini soylerken katilimcilarin %55′i kendilerini kotu hissettikleri gunlerde canli renkte bir ruj surmenin onlari mutlu ettigini belirtmis.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Burçlara göre makyaj nasıl yapılır ?

Düzenli makyaj ile hayatınızı kurtarın