in

Kadınlar erkekleri ne ile cezalandırır ?

Kadınlar erkekleri ne ile cezalandırır ?

Merhaba ERKEKLER bu bilgilerime kulak verin!

İlişkilerde kadınlar hem duygusal ya da cinsel anlamda incindiklerinde eşlerine seks cezası vererek acısını çıkardıklarına inanıyorlar. Uzmanlar ise hiçbir kadın duygusal ve cinsel anlamda mutluysa eşine ceza vermediğini belirtiyor. Ayrıca kadınların seks robotu olmadığı ve düğmesine basılınca cinsellik olması beklentisinin ise son derece yanlış olduğunu belirtiyorlar.

Ayrıca erkekler cinselliğin aşk ve sevgiden icaret olduğunu düşünüyorlar. Sık sık seks yapan erkekler eşlerinin kendisini çok sevdiği düşüncesine kapılıyorlar. Tüm dünya kadınlarınca uygulanan bu yöntem ile kadınlar, kendilerini üzen erkeği ilişkiye girmeyerek cezalandırmada etkili bit yöntem olduğuna inanıyor.

Kadın aynı zamanda kendini de cezalandırıyor

Kadınlar için cinsellik duygusal anlam taşıyor ve cinsellik olmadığında yokluğunu erkekler kadar hissetmiyor. Oysa erkekler cinselliği çok daha fazla düşkün. Bir erkek kadına duygusal anlamda yakınlık göstermediğinde kadının da robot olmadığı ve cinsellik beklenmemesi gerektiği belirtiliyor. Elbette ki kadının da cinselliğe ihtiyacı vardır ama erkek sırf ihtyacı için istiyorsa kadından yakınlık ve ilgi beklenmesi ne kadar doğrudur.

Erkekler aşkı cinselliğe bağlıyor

Erkeklere göre, cinsellik varsa kadın sevgisini de gösteriyor diye düşünüyorlar. Çok yanlış bir düşünce tarzı bu düşünce.. Bu anlamda erkeklerin cinsellik ve aşk-sevgi bağlantısını kuruyor olması evliliklerde sürekli sorunlara sebep oluyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Gerdek Gecesi Ne Yapmak Gerek ?

Kadınların zevk aldıkları noktalar neler ?