in

Kadınlar neyi ister ve istemez

Kadınlar neyi ister ve istemez

”Bu kadınlar ne ister, ne istemez” diye merak edip duran erkekler, işte size kadınların istedikleri ve istemedikleri Buyrun öğreninde ona göre adımlarınızı emin atın deriz

* Eğer sürekli benim dediğim kuraldır, diyen bir erkekseniz, ilişkiniz fazla uzun sürmeyecektir. Kadın sürekli hükmeden bir erkeğe bir süre tahmmül eder, saygınlığını yitirdiğini düşünüp, siz bir anda bırakabilir. Dikkat edin

* Kadın erkek tahammül edilmeyecek bir durumdur. Ter kokan bir kadın nasıl itici gelirse, aynı şekilde ter kokan bir erkeğe de kadınların tahammül etmesi zordur. Bu duruma girmemek için sık sık duş alın. Eğer bedeniniz böyle bir kokuyu salgılıyorsa da sürekli olarak, o zaman bir hekime danışın ya da koltukaltı deodorantlar kullanmayı deneyin.
* Erkekte burnunun dışına çıkmış, uzun kıllar kadını o erkekten soğutabilir. Bunun için sakın ola ki burun kıllarınızı uzatmayın
* Kadının en dikkat çeken yerlerinden biri olduğu kadar, erkekteki tırnaklar da kadının dikkatini çeker. Eğer tırnaklarınızın içi kirliyde, bu kadının nefret edeceği noktalardan biridir.
* Bıyık elbette bir seçimdir. Kendinizi bıyıkla daha hoş görüyorsanız, bıyık bırakmayı seviyorsanız, dikkat etmeniz gereken nokta, onları bakımlı hale getirmenizdir. Uzun bıyıklardan kadınların çoğu hoşlanmaz.
* Çok önemsemediğiniz sırt kıllarınız, bir kadını sizden uzaklaştırabilir, unutmayın. Keza kulağınızdaki kıllarda kadının hoşlanmadığı şeylerdendir.
* Ucuz parfüm de bir kadının sizin hakkınızda olumsuz düşünmesini ve sizden uzaklaşmasını sağlayabilir. Unutmayın ki mis gibi sabun kokanı ya da gerçekten kalite kokanı tercih eder, kadın.
* Bakımlı, pırıl pırıl görünen dişler sizin kişiliğinizi de yansıtır.. Eğer dişleriniz sarı sarı ise, ve çürükleriniz ortada ise, karşınızdaki kişi sizinle öpüşmek dahi istemez. Gülüş bir insanı ortaya çıkaran özelliklerden biri. Güldüğünüzde sarı dişlerle karşılaşan kadın uzaklaşır.
* Erkeklere altın takı, alyans dışında pek yakışmıyor düşüncesi, pek çok kadının hem fikridir.Hele hele şövalye yüzüğü takıyorsanız, hiç şansınız kalmadı demektir. İllaki de yüzük takacaksanız, neden şövalye ya da altını tercih ediyorsunuz?
* Kumanda her an elinizin altında ise, yandınız. Sizden kısa sürede nefret bile edebilir dikkat!
* Göbeğinizin görüntüsünden siz de hoşlanmıyorsanız, karşınızdaki kişi nasıl beğensin? Kontrolü ele alın ve göbeğinizi eritecek hareketlere başlayın. Yemenize öncelikle dikkat edin.
* Giyinmek özellikle de iyi giyinmek, uyumlu giyinmek… Alakasız bir giyim tarzınız varsa, alt başka üst başka uyumsuz giyiniyorsanız, kadınların ilgisini çekmeniz oldukça zordur. Bu konuya da dikkat edin. En azından renklerinizin uyumuna..

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Kadınlar hangi yaşda daha güzeldir ?

Kadınlar nasıl çıldırtılır ?