in

Karın Bölgenizdeki Yağlardan Kurtulmanın Püf Noktaları

belly_fatİdeal kiloda olmak her zaman ideal ölçülere sahip olmak anlamına gelmez. Bazen bölgesel yağlanmalar, ideal ölçülerde formda bir vücutta olmanıza engel olur. Bu bölgelerden biri de karın bölgesidir. Pek çok kişi ideal kilosuna yakın olduğu halde karın bölgesindeki yağlanmalardan kurtulamaz. Bu da mükemmel bir görselliğin önünde büyük bir engeldir.

Kadınların Kabusu: Bel ve Karın Bölgesi

Özellikle bel ve karın bölgesindeki yağlar pek çok kadının kabusudur. Bunun nedeni, karın ve bel bölgesi vücudumuzda depo bölgesi olarak görev alır. Bu nedenle daha çabuk genişler ve yağ tutar. Kilo verdiğimiz zaman bu depodaki yağlar erir ancak dümdüz bir karın sahibi olmak pek de kolay değildir. Biz de bu yazımızda size hızlı kilo vermenin ve karın bölgesindeki yağlardan kurtulmanın püf noktalarını paylaşacağız.

Doğru Beslenme Programı Şart!

Doğru beslenme disiplini ile vücudunuzdaki yağlardan kurtulabilmeniz mümkün. Bu durumda vücutta yağ deposu görevi yapan karın bölgesindeki yağlardan da kurtulabilirsiniz. Sebze ağırlıklı, haşlama ya da ızgara yöntemi ile pişirilen besinler her zaman vücut dostudur unutmayın! Bu nedenle besinlerinizi bu yöntemlerle pişirilmiş gıdalar olarak tercih edin. Beslenme programınıza yağ yakıcı ve parçalayıcı özelliği olan gıda takviyelerini eklemeniz de hızlı sonuca ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Pek çok kadının kilo verme sürecini hızlandıran ve bölgesel yağlardan kurtulmanıza yardımcı olan Fat Block sizin de tercihiniz olabilir.

Hareket Edin Egzersiz Yapın!

Hareketli bir yaşam tarzı belirleyin. Kısa mesafelerde yürümeyi tercih edin. Kendinize egzersiz için zaman ayırın. Bu sizi bölgesel yağlarınızdan kurtarabileceği gibi sağlıklı bir bedene sahip olmanıza da yardımcı olacaktır. Fat Block bu aşamada da büyük bir yardımcı olarak, egzersiz ve sporla yakabileceğiniz yağ miktarını 2 katına çıkarır. Yağların daha hızlı vücuttan atılmasına yardımcı olan bu doğal ürün yardımıyla siz de bel ve karın bölgenizdeki yağlardan kurtulabilir, dümdüz bir karna sahip olabilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır?

2014 Yaz Makyajı Önerileri