in

Kaş bıyık almanın taktikleri

Kaş bıyık almanın taktikleri

Kimi kişilerde kalın, kiminde ise ince tüy şeklinde oluşmakta, ama mutlaka belirgin şekilde olurlar. Bu yüzden de alınması şarttır, kaşların fazlalığı ve bıyıklar…

Çok kalın bıyık tüyleri için, lazer epilasyon daha etkili bir yöntemdir. Zira maddi açıdan uygun değil ise ip kullanımı ve yada sır ağda uygulaması etkili bir yöntemdir Dostlar’ım.

Ben bir çok kadın gibi kaşlarımın üst bölgesinde ve bıyık bölgemde tüylerimin ince olmasından dolayı ip kullanımı yapıyorum. Kaşlarınızı tamamen iple almanızı size tavsiye ediyorum, çünkü ip hakimiyetini kaybeder ve kaşınızın şeklini bozmanız mümkündür.

Kaşlarınızın şekli için, kaş alma işleminden önce, alınmaması gereken yerlerin üzerinden koyu renkli ve suyla geçebilecek bir kalemle geçin. Daha sonra çizdiğiniz yerler harici alınması gereken bölgeyi ip ve yada cımbız ile temizleyin.

Bıyıklarınıza cımbız vurmanızı tavsiye etmiyorum, çünkü cımbızın ince tüyleri kalınlaştırdığını ve rengini koyulaştırdığını düşünüyorum. O yüzden bıyık bölgenize iç rahatlığı ile ip kullanın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Cilde pudra nasıl kullanılır acaba ?

Kollar için işe yarar egzersiz yötemleri