in

Kaş bıyık vs alma yöntemleri !

Kaş bıyık vs alma yöntemleri !

Merhaba Hanımcıklarim

Kimi insanda kalın şekilde, kiminde kişilerde ise ince tüy şeklinde görülür, ama mutlaka belli olan bir şekilde dururlar. Bu yüzden de alınması gerekenlerin başını çeker kaş ve bıyıklar…

Çok kalın bıyık tüyleri için, lazer epilasyon etkili yöntemlerden birisidir. Fakat maddi açıdan uygun değil ise ip kullanımı ve yada sır ağda uygulaması etkili yöntemlerden biridir.

Ben bir çok kadın gibi kaşlarımın üst bölgesinde ve bıyık bölgemde tüylerimin ince olmasından dolayı ip kullanan biriyim. Kaşlarınızı tamamen iple almanızı tavsiye ediyorum, çünkü ip hakimiyetini kaybeder ve kaşınızın şeklini bozmanızı sağlayabilir.

Kaşlarınızın şekli için, kaş alma işleminden önce, alınmaması gereken yerlerin üzerinden koyu renkli ve suyla geçebilecek bir kalemle geçin. Daha sonra çizdiğiniz yerler harici alınması gereken bölgeyi ip ve yada cımbız ile temizleyin.

Bıyıklarınıza cımbız vurmanızı tavsiye etmiyorum, çünkü cımbızın ince tüyleri kalınlaştırdığını ve rengini koyulaştırdığını düşünüyorum. O yüzden bıyık bölgenize iç rahatlığı ile ip kullanın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Genç ve sağlıklı mı kalmak istiyorsun ?

Melisa Eczacıbaşı hanfendi'den Güzelliğin sırları