in

Kilo Verdirecek Süper Taktikler!

Kilo Verdirecek Süper Taktikler!

Bir çok zayıflama formülünü denediniz bir türlü başarılı olmadı, sık sık idealdiyet sitemizi ziyaret edip farklı taktikler deniyorsunuz ? Peki sizin için bir kaç değişiklik gerekiyor olabilir.. Biraz taktik değiştirmek, dengenizi bulmanıza yarayacaktır.
Öncelikle sıklıkla tükettiğiniz yağ oranı yüksek bir yiyecekleri seçin. Onları en az 40 gün boyunca tamamen unutun. Bu sürenin sonunda, o yiyeceğin tadı ağzınızdan silinecektir.
Günde 3-4 defa süt ve süt ürünlerini tüketenler, tüketmeyenlere oranla %70 daha fazla yağ yakarlar. Kalsiyum metabolizmayı hızlandırdığı için, vücuda daha fazla yağ yakamsı için komut vermiş olur.Her sabah kalktığınızda, üstünüze dar gelen bir pantolonu deneyin. Bu denemeler sonunda, yiyecekleriniz seçerken daha dikkatli olduğunuzu göreceksiniz.

Ev işlerini yaparken, müzik dinleyin ve dans edin. Hareketli müzikleri seçerek dans ederseniz, yavaş yavaş forma girdiğinizi göreceksiniz.
İhtiyacınız olmayan bir şey yemek istediğinizde, ona vereceğiniz parayı bir kavanozun için atın. Birkaç hafta sonra, kavanozda biriken parayı görünce, ne kadar çok şey yemediğinizi fark edeceksiniz. Ayrıca bu parayı ileride, istediğiniz kıyafeti almak için kullanabilirsiniz.
Hızlı yemek yiyen insanlar, genellikle kiloludur. Nerede ve kiminle yerseniz yiyin, yemeği bitiren son kişi siz olun.
Göz zevkine önem verin. Salata yemekten hoşlanmıyorsanız, kendinize şık bir salata tabağı alın ve salatanızı bu tabakta iyin. Hem gözünüze güzel görünecek, hem sağlığınıza faydalı olacaktır.
Yemek yedikten sonra dişlerinizi fırçalamayı alışkanlık haline getirin. Ağzınızda oluşan ferahlık duygusu iştahınızı uzun süre engelleyecektir.
Yemek zamanında masaya oturun. Ayakta veya televizyon karşısında yemek yediğinizde, doyduğunuzu anlamaz ve daha çok yersiniz.
Açlık hissettiğinizde, meşgul olmanızı sağlayacak şeyler bulun. Hobiler edinin ya da kendinizi işe verin. Böylece yemek yemek aklınıza gelmeyecektir.
Tabağınızdaki yemeği bitirmek gibi bir alışkanlığınız varsa, küçük tabaklarda yemek yiyerek işe başlayın Bu göz kandırmacası sayesinde, daha az yemek yer ve doyarsınız.
Tutku ve cinsellik, kiloları eritir. Mutluluk hormonu salınımını arttırır. Yemek yeme isteğini azaltır. Unutmayın, aşksız kalmak, oburluğun kapılarını açar.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Kilo Kontrolü İçin Yeni Önerilerimiz

Kilo Ömür Kısaltıyor