in

Kilo Vermek için Şekerden Vazgeçin!

yesil-kahve-4Toplum olarak genel itibariyle hareket etmeyi sevmiyor ve bu nedenle zamanla kilo problemleriyle karşılaşıyoruz. Kilo almak oldukça basit, ama vermenin aynı şekilde basit olmadığını siz de çok iyi biliyorsunuz. Bu durumun üstesinden gelmek için ilk olarak hareketsizlikten kaynaklı tembelleşen metabolizmanızı harekete geçirmeniz gerekiyor. Metabolizmanızı hızlandırmak için bu konuda etkisi kanıtlanan besinleri tercih edebilir, bu konuda yeşil kahve desteğini de alabilirsiniz.

Bedene hiçbir yararı olmayan, buna rağmen zararlarını saymakla bitiremediğimiz en önemli unsurun şeker olduğunu söyleyebiliriz. Evet, tatlılar güzel, pastalar iştah açıcı, hepimiz çikolata yemeyi seviyoruz, ama ya peki bizlere verdiği kalori ne oluyor? İnanılmaz yüksek kalorilere sahip olan tatlılar bizlere inat edercesine çok lezzetliler, ama bu onları bolca tüketmemiz gerektiği anlamına gelmiyor. Bir lokma ile bir porsiyon arasında tat farkının olmadığını unutmamalı ve bir lokma da, bir dilim de yense aynı tadın damağınızda kalacağını unutmayın. Tatlı besinleri hayatınızdan çıkarmaya başladığınızda daha kilo verme adına da daha kolay yol alacağınızı göreceksiniz. Tabi ki bunda yeşil kahve zayıflama etkilerinin de önemli olduğunu biliyoruz.

Şekeri hayatınızdan uzaklaştırmak için ilk olarak çay ve kahveyi şekersiz tüketmeyi denemeli, canınız herhangi bir tatlı istediğinizde durumu bitten çikolata ile kurtarmalısınız. En masun tatlı olarak gösterebileceğimiz bitter çikolata, çikolata krizlerine girdiğinizde de en iyi kurtarıcılardan biri olacaktır.

yesil-kahve-4-4

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Fazlalıklarınızdan Kurtulmak için Geç Değil!

Red Honey ile Enerjinizi Koruyun!