in

Kilo vermenin sekse faydaları

Kilo vermenin sekse faydaları

Egzersiz yapmanın seks hayatını hareketlendirdiğini ve libidoyu yükselttiğini işitmişsinizdir mutlaka. Egzersiz pelvik bölgesindeki kan akışını hızlı bir hal almasını sağlar. Fazla yağ ve kilolarınızdan kurtulmak yatakda daha ateşli dakikalar geçirmenize katkı katmaktadır. Bu durum özellikle erkekler için daha büyük önem taşır. Kilo problemi olan erkeklerde kan akışı gerektiği ölçüde etkili olmaz bu durum da sertlik sorunlarına sebep olabilir.

Kadınlardan kilo verme ile seks hayatı arasındaki ilişki fiziksel olmaktan çok zihinsel bir durumdur. Kilo vererek istenilen forma ulaşan kadınlar yatakta kendilerine daha fazla güvenirler ve bunu da partnerlerine belli ederler. Daha forma ve seksi bir vücuda sahip olan kadınlar yatakta kendilerini daha rahat hissederler.

Kilo veren kişinin aynı zamanda kendisi ile ilgili pozitif düşüncelere dahip olması gerekir. Sağlıklı olmak, doğru yeme alışkanlıkları edinmek ve düzenli olarak egzersiz yapmak vücut için oldukça faydalıdır; fakat kişinin kendisi ile ilgili olumsuz düşüncelere sahip olması istediği forma kavuşmasını engelleyebilir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Testosteron ile selüliti bitirin

Kimler Diyet Yapmalı