in

Kırışıklık kirisiklik Kırışıklık Giderici Kırışıklık kremi Göz Altı Kırışıklık Gözaltı Kırışıklık Kırışıklık Krem Kırışıklık kremler

Kırışıklık kirisiklik Kırışıklık Giderici Kırışıklık kremi Göz Altı Kırışıklık Gözaltı Kırışıklık Kırışıklık Krem Kırışıklık kremler

Kırışıklıklar biyolojik yaşlanmanın başlıca işaretidir. Mimik kırışıklıkları veya ifade çizgileri olarak tabir edilen kırışıklıklar, yüz kaslarının tekrarlanan hareketleri sonucunda oluşan ve alın çatma, gülme ve göz kenarlarında kalmaya meyilli kırışıklıklardır. Yaş ilerledikçe deri elastikiyetinin çoğunu yitirir, kırışıklıklar daima kalır ve yıllar geçtikçe derinleşir.

Bayanların bu güne kadar bu kırışıklardan korunmak için nemlendirici ve kırışıkları uzun süre kullanım sonrası sadece dondurabilen, yok olmasına yardımcı olamayan kremlerden başka, kırışıklık gidermek için tek yaralanabilecekleri tek tedavi yöntemi Botox uygulamalarıydı…

Ancak Botox uygulamasını herkes yapamaz. Bu yarı tıbbi bir operasyondur ve çevremizde başarısız Botox uygulamaları sebebiyle mimik kaybına yakalanmış bir çok insan vardır. Botox yaptıran birini uzak mesafeden bile mimiksiz yüzünden tanıyabilir, anlayabiliriz.

Tıp, Bilim ve Teknolojinin birbirine bağlı gelişmesi sonucu geçtiğimiz yıllarda başarıya yaklaşmış kremler piyasada yerini almaya başlamıştı, ancak ; bu kremler tam olarak sorunu giderememekte ve Botox uygulamasında ki kadar başarılı olamamaktaydı.

Bu gün geldiğimiz noktada belki de çok uzak görünen ya da bu kadar etkili olması beklenmeyen Bonie Anti-Rides Krem ile kırışıklık tarihinde yeni bir sayfa açılıyor. Syn-Ake teknolojisiyle SWISS TECHNOLOGY AWARD ödülünü kazanan Bonie Anti-Rides artık enjeksiyon riski olmaksızın Botox etkisini yaşamınızı sağlayacaktır.

SYN-AKE’in Botox benzeri etkiye sahip olduğu ve 28 gün, günde 2 defa düzenli kullanımla yüzdeki kırışıklıkları %52 azalttığı 2005 yılında İsviçre’deki Dermascan laboratuarında yapılan testlerle ispatlanmıştır.

Ürün İçeriği

Cetyl Stearyl Alchol
Myristyl Myristate
Hydrogenated Polydecene-Nexbase 2006
Ocytl methoxy cinname- UVB filter-Cinnamon
Dl-Alpha Tocopheryl Acetate- Vitamin E
Deionized Water
Saccaride Isomerade-Pentavitin
Dipeptide Diaminobutyroyl
Benzylamide Diacetate-SYN-AKE
Phenoxyethanol
Methylparaben
Butylparaben
Ethylparaben
Propylparaben
Isobutylparaben
Methylchloroisothiazolinone
Parfum
Etken Maddeler

Dub VCI 10: Velvet Ester ile cilde kadife yumuşaklığı verir.
Next Base 2006: Cildi koruyucu filtre etkisi vardır.
E Vitamini: Hücre yenileyicidir.
Pentavitin: Doğal nem düzenleyicidir. Geleneksel nemlendiricilerin etkilerini yitirdiği en kuru şartlarda bile ciltte kurumayı ve pullanmayı önler. AHA kullanımının neden olduğu kuruluk ve iritasyonu azaltır.

Bonie Anti-Rides Krem; SYN-AKE etkisi ile ;

25-35 yaş arası
Ortaya çıkan ilk kırışıklık çizgilerinin engellenmesine yardımcı olur.
Kırışıklık önleyici etkisi vardır.
Nemlendirici etkisi vardır.

35-45 Yaş arası
Kalıcı olmaya yatkın ifade çizgilerinin tedavisinde yardımcı olur. Kırışıklık önleyici etkisi vardır.
Mevcut kırışıklıkların sayısını ve boyutunu azaltır.
Nemlendirici etkisi vardır.
Anti Aging etkisi vardır.

45 yaş sonrası
Drin ifade çizgilerinin tedavisinde yardımcı olur.
Mevcut kırışıkların boyutunu ve sayısını azaltır.
Nemlendirici etkisi vardır.
Anti-Aging etkisi vardır.

Bonie Anti-Rides ejekte Botox yöntemi kadar etkili midir?

Her iki tedavi yöntemi birbirinden farklılıklar gösterir. Botox enjekte sisteminde kaslar felç edilerek mimik hareketlerinden oluşan çizgilerin oluşması engellenirken Bonie Anti-Rides krem ile bu kırışıklıklar tedavi edilerek var olanlar yok olurken oluşmak üzere olan çizgilerin de önüne geçilir. Botox enjektesinin Bonie Anti-Rides Kremden ayrılan diğer bir özelliği ise tik hareketlerini engelleyebilmesidir. Kaslar felç olduğundan beyinden gelen tik hareketinin oluşmasına engel olunabilmektedir. Yani kısaca amacımız kırışıklıklardan kurtulmaksa en etkili ve sağlıklı yöntemin Anti Rides krem olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ayrıca Anti-Rides Krem’in enjekte uygulamadaki gibi yanlış uygulanma riski kesinlikle yoktur. Daha sağlıklı ve genç bir yüz için her gün 2 kez 25 gün kullanılması yeterlidir.

Bonie Anti-Rides Kremin yan etkileri var mıdır?

Kesinlikle şimdiye kadar bildirilmiş bir endikasyonu yoktur ancak biz yine de alerjik bir cilt yapısına sahip kişilerin cilt doktoru ya da uzmanı gözleminde kullanmalarının uygun olacağını söylemekteyiz.

25 Günlük kullanımdan sonra kullanım kesildiği taktirde etkisini yitirir mi?

25 günlük kullanım yalnızca tam etkisinin ortaya çıkması için gereken süredir, tabii ki tedaviye devam etmek oluşabilecek yeni çizgilerin önünü keseceği gibi var olan çizgilerin tamamen yok olmasını sağlayabilir. Bu 25 günlük etki süresi cilt yapısına göre değişiklik gösterebileceği gibi bünyeye göre de değişebilmektedir. Şimdiye kadar elde edilen raporlara göre en kısa 17 en uzun 45 gün içerisinde etkisini göstermektedir. Ortalama etki süresi 25 gündür. Kullanım kesilirse, belli bir süre sonra yeni kırışıklıklar belirebilir, ancak tedavi olan kırışıklıklar uzunca bir süre daha sizi rahatsız etmeyecektir.

Bonie Anti-Rides Kremin diğer kremlerle kullanımında her hangi bir sakınca var mıdır? Krem uygulaması yapılırken gün içerisinde makyaj yapmak cilde zarar verir mi?

Bonie Anti-Rides Krem’in herhangi bir yan etkisi olmadığı gibi diğer tüm krem ve bakım ürünleriyle birlikte kullanımda bir sakınca yoktur ancak biz maksimum etki için nemlendirici türü kremlerle birlikte kullanılmamasını önermekteyiz çünkü; Bonie Anti-Rides Krem içeriğinde zaten nemlendirici özelliği barındırmaktadır.

Makyaj yapmanın da bir sakıncası yoktur ancak bildiğimiz üzere makyajın cildi deforme edici özelliğinden sebep ürün etkisini daha uzun sürelere yayabilir. En kısa sürede etkisini görebilmek için makyaj yapmamak ya da hafif makyaj uygulamaları yapmanın daha etkili olacağını bilmelisiniz.

Bonie Anti-Rides Krem içeriğinde Botoxta olduğu gibi yılan zehiri var mıdır?

Öncelikle Botox içeriğindeki onlarca maddeden sadece biri yılan zehiri içerisinde bulanan bileşiklerden yine sadece biriyle uyuşmaktadır. Dolayısıyla buna yılan zehiri demek yanlış olur. Bonie Anti-Rides Krem etkisini SYN-AKE isimli yöntemle sağlamaktadır. İçeriğinde her hangi bir zehir ya da toksit madde içermez, yan etkisi yoktur.

Sağlık Bakanlığının 05.02.2007 tarih ve 6029 sayılı bildirimi ile üretilmiştir.

Bonie Anti-Rides Krem, iç ve dış ambalajdan oluşur. İç ambalaj malzemesi plastik değil “akrilik” tir. Ürünün kutusu içerisinde kullanım kitapçığı ve tanıtım cd’ si yer alır.

Bonie Anti-Rides Krem, her türlü kırışıklık türü için (boyun, gıdık, yüz, v.s.) uygundur. Diğer uygulamalara alternatiftir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

İnce görünmenin sırları, İnce görünme yolları, İnce görünmek için yapılması gerekenler, incelme

bölgesel incelme bölgesel zayıflama bolgesel incelme bolgesel zayiflama bölgesel diyet bölgesel diyetler bölgesel kilo verme