in

Kırmızı ruj nasıl sürülür felan filan

Kırmızı ruj nasıl sürülür felan filan

Modası hiç geçmeyen kırmızı rujları sürmek, büyük bir ustalık andırır. Çünkü kırımız dudakları olduğundan daha da gözler önünde bulunuyor ve buda yapılan en ufak bir hata bile, güzelliğe gölge olarak düşüren durumlardan birisi olarak izleniyor.

Peki kırmızı ruj nasıl sürülür hep beraber  gelin işin inceliklerini öğrenmeye çalışalım Sevgili idealdiyet.com kullanıcılarımız.

Kırmızı ve bordo dudaklarla dikkat çekici görünmek istiyorsanız ruju şu şekilde sürmelisiniz.
Dudaklarınızı önceden uygun bir dudak nemlendirici ile nemlendirin. Nemlendirici sonrası kompakt bir pudra ile dudakları matlaştırın, rujun dağılmaması ve uzun süre dayanması için hazırlık işlemlerinin ardından dudakları uygun renkli bir kalem ile çevreleyin. Kalemi sürerken çok fazla dışarı taşırmayın.

Kırmızı ruju önce sürüp fazlasını bir mendil ile iki dudak arasına sıkıştırarak alın ve ikinci defa kırmızı ruj uygulayın. İlk ruj uygulaması dudaklara kırmızı ruj pigmentlerinin yerleşmesini sağlarken ikincisi trujun canlı görünmesini sağlar.

Parlatıcı sürecekseniz sadece alt dudağınıza sürün ve unutmayın ki fırça ile yapılan ruj uygulamaları daha kusursuz bir görünüm sağlar.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Gözünüzdeki makyaja farklılık katma zamanı

Acil güzelleşmenimiz mi gerekiyor