in

Kıvrımlı hatun devri başlıyor artık Arkadaşlar!

Kıvrımlı hatun devri başlıyor artık Arkadaşlar!

İdeal kadın ölçüsü 90 -60-90 diye hepimiz bilmekteyiz. Fakat bu ölçülerin modası artık son zamanlarda geride kaldı. Günümüzde erkekler artık daha kıvrımlı kadınları erkekler beğenmektedir bu kesin..

90-60-90 ölçülerinde olan kadınlar yandıklarını bile düşünüyorlar Ne Playboy güzelleri ne süper modeller ne de en top mankenler! Erkekler ortalama kadın sever.

Kuşku yok ki kadınların en seveceği araştırmalardan birisi olacaktır bu Arkadaşlar !

Ne Playboy güzeli ne de süper model

Avustralya’daki New South Wales Üniversitesi’nden Profesör Rob Brooks, yaptıkları çalışmalar sonucu erkeklerin ortalama vücut ölçülerindeki kadınları, Playboy güzellerine veya podyumların taş bebeklerine tercih ettiklerini ortaya koyuyor.

Brooks, erkeklerin kadınların düşündüğünün aksine hiç de süper vücut ölçülerindeki kadınları çekici bulmadıklarını, sıradan bir kadının vücut ölçülerini çok daha güzel bulduklarını söylüyor.

Şaşırtıcı ama gerçek! 42 bedendeki bir kadın, pek çok erkek için çok daha çekici gelebiliyor. Üniversite’de 100 erkek öğrenci arasında yapılan araştırma için farklı kalça, bel, omuz ölçüleriyle 201 çizgiden oluşturulan kadın bedenlerinin hangisinin daha çekici olduğunun ölçümü yapıldı.

Buna göre erkeklerin, 25- 44 yaş arasındaki kadınlarda normal vücut ölçülerini tercih ettikleri, onlar için asıl ’süper çekici modeller’in bu tip kadınlar olduğu ortaya çıktı.

Erkeklerin sevdiği bu tip kadınların, Playboy dergisinin kapağını süsleyen ve podyumlarda aşık atan mankenlerin vücut ölçüleriyle tezatlık gösterdiği sonucuna varıldı.

Kum saati şeklinde kadınlar

Araştırma dümdüz karınlı, düz kalçalı kadınların hiç de erkekler tarafından cazip bulunmadığına, aksine kavisli hatların çok daha güzel bulunduğuna dikkat çekiyor.

Günümüzde Victoria Beckham gibi neredeyse 32 beden kadınların, dolgun vücut hatlardaki kadınlara oranla beğenilme konusunda hiç de şanslı olmadığını söyleyen araştırmacılar, Marilyn Monroe, Monica Belluci gibi aktrislerin, seksilikte diğerlerine göre on adım önde olduğunu söylüyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

2010 moda kadın erkek ilişkileri :)

Ergenlik hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler hadi buraya!