in

Kızıl saç bakımı nasıl yapılır – kızıl saç nasıl kullanılır kızıl saç nedir ?

Kızıl saç bakımı nasıl yapılır – kızıl saç nasıl kullanılır kızıl saç nedir ?

Merhaba Sayın idealdiyet Kullanıcılarımız ;

Kızıl saçlar her daim bakım ister ve her zaman ilgi çeker. Kızılın o alevimsi rengini korumak için ise ekstra bakım gerekir. İşte size kızıl saç bakımı ve kızıl saç kullanımı bilgileri.

Saç rengi kızıl olanlar ve bu zev ki ilk kez tatmış olanlar dikkatle okuyun derim. Sık sık kızıl renk kullanan biri olarak kızıl saçı kullanmanın ne kadar zor ve zevkli olduğunu anlatmak istedim.

Kızıl saç yıkanırken akar, havlularınız, enseniz, yastığınız ve çamaşırlarınız kırımıza boyanır. Saç 1-2 ay gibi solabilir ve tekrardan boyatmak icap eder. Ekonomik olarak da zordur yani ama evde kendiniz boyuyorsanız o zaman kolay diyebilirim.

Kızıl saç renk itibaroyle çok göz alıcıdır ve erkekler tarafından da çok sevilir. Erkeklerin en sevdiği saç rengidir desem abartı olmaz inanın. Kızıl saç sevmeyen erkek var mı ki ?

Ten renginiz, pembemsii, açık kumral ya da beyazsa kızıl size çok yakışır. Esmer tenlilere kızılı ben yakıştıramıyorum ne yalan söyleyeyim. Kapatıyor onları.

Kızıl saç nasıl yıkanmalı ve kızıl saça nasıl bakılmalı ?

Kızıl saç mümkün olduğunca ılık suyla ve özel şampuanla yıkanmalıdır. Kızıl saçlara özel şampuan kullanın. Sonrasında aynı şampuanın bakım kremiyle de kremleyebilirsiniz. Su çok sıcak olursa boyanız çabuk solar.

Sık sık yıkamak gene rengi çabuk söndürür. Kızıl saçın parlaması için özel kırmızı şampuanlar kullanın ve rengi aktığında üstünden tekrar boyayın. Ya da boyatın..

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Parlak ve sağlıklı Saçlar nasıl olur

Saç rengini açmanın yöntemleri – Saç rengi nasıl açılır doğal yöntemleri