in

Lahana Diyeti

Lahana Diyeti

 

Son günlerde zayıflamak için uygulanan yöntemlerin başında gelen lahana çorbası diyeti tercih edilen seçeneklerin başında gelmektedir. Televizyonlarda rastladığımız ve birçok sanatçının uygulayarak zayıfladığını söylediği lahana çorbası diyeti şu sıralar oldukça popüler bir zayıflama yöntemidir. Lahana çorbası diyeti uygulamak isteyenler mutlaka lahana mevsiminde bu diyeti uygulamalıdırlar. Unutmayalım ki her sebze ve meyve mevsiminde güzeldir ve bu dönemlerde tüketilmesi sağlık açısından faydalıdır.

Hormonlu ve mevsiminde yetişmeyen sebze ve meyveleri kesinlikle kullanmamız gerekmektedir. Lahana çorbası diyeti bir haftalık diyet listesi şeklinde oluşturulmakta ve uygulanmaktadır. Lahana içine mevsim sebzeleri karıştırılarak hazırlanmakta az tuz ve yağ ilavesiyle tadlandırılmaktadır. Lahana çorbası içilirken üzeri toz acı biberle renklendirebiliriz. Ama unutmamız gereken bir şey vardır ki o da birine iyi bir sonuç veren diyet biçimi başka bir kişiye aynı sonuçları veremeyebilmektedir.

Çoğunlukla sanatçıların uyguladıkları diyet yöntemlerini televizyonlarda duyup uygulayanlar yanılgıya ve hüsrana düşmektedirler. Lahana çorbası diyeti yapılırken yanında su mutlaka tüketilmelidir. Lahana çorbası çeşitli sebzelerle zenginleştirebiliriz. Havuç bunların başında gelebilir. Limon suyu ile çorbamızı daha içilebilir bir hale getirebiliriz. Şuna dikkat etmeliyiz ki diyetler sürekli olarak devam etmemelidir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Diyet Puding Tarifi

Diyette Ara Öğünün Önemi