in

Makyaj çantasında neler olmalı ?

her-kadinda-olmasi-gereken-temel-makyaj-malzemeleriBir çoğumuz gün içerisinde, devamlı çalıştıkları ve makyajınada düşkün oldukları için sık sık makyaj tazelemeyi tercih ederler. Bizden bu sebepden ötürü bu tarz yaşantısı olan Arkadaşlarımıza istinaet bu sunumumuzu sunacağız. İşinize yarayacağını düşünüyorum.

Tırnak ojesi: Temponuzun hızlı olduğu anlarda bile bozulabilecek tırnak uçlarınıza hızlı bir rötuş yapmak için…

Cımbız: Unutulmuş veya yeni fark edilmiş tüylerin hızla ortadan kaldırılması için…

Saç şekillendirici: Islak saçlara şekil vermek, kuru saçın şeklini korumak, atkuyruğundan taşan yaramaz saçları tutmak veya saçları iki toplantı arası yatıştırmak için…

Allık: Yorgunluğun izlerini en çabuk silebileceğiniz kozmetik arkadaşınız. Yüzünüze renk katmak için kremsi allıklar kullanabilirsiniz. Tercihiniz, iki farklı rengin bir arada bulunduğu allıklardan yana olsun…

Deodorant: Tazelenirken kendinizi mutlu etmek için…

Likit parlak far: Gözlerinize ışıltı katmak için eğlenceli bir yol. Üstelik bu gölgeleri kullanırken parmaklarla yardıma gerek yok!

Temizleme mendilleri: Makyajınızı temizlerken gözlerinizi rahatsız etmeyen, üstelik cildinizi nemlendiren küçük mucizeler.

Besleyici gece kremi: Ani bir yolculuk olasılığına karşı mutlaka yanınızda olması gereken bir ürün. Cildinizi ihtiyacı olan bakımdan bir gün bile mahrum etmemek için.

Rimel: Siyah klasik bir rimel. Makyaj yapılır ya da tazelenirken yapılması zorunlu son adımı unutmamak için… Gün içinde yapacağınız küçük bir rötuş, gözlerine canlılık katacak.

Vücut kremi: Günün yorgunluğunu atan bir duştan sonra vücudunuzu beslemek için…

Ruj: Çantanızın demirbaşı. Sıvı rujları tercih edin.

Pudra: Pürüzsüz görünen bir cildin vazgeçilmezi! Kremsi ya da fondöten kıvamında pudraları kullanın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Makyaj yaparken yapılan hatalar

Çıkık gözlere özel makyaj seçenekleri