in

Manken kızların güzellik sırları, Manken kızlar neden güzeldir, Manken kızlar nasıl güzelleşir

Manken kızların güzellik sırları, Manken kızlar neden güzeldir, Manken kızlar nasıl güzelleşir

Gıpta ile bakarız her defasında, nasıl böyle büyüleyici güzellikleri var, nasıl böyle incecikler, makyajları ne kadarda profesyönel, tabiki saçlarıda öyle. Peki bu mankenlerimizin güzellik sırları nedir ?

1 – mankenlerin güzellik sırrıKısa etkileyici saçlar sizi çok havalı gösterebilir. Kısa saç, uzundan daha seksidir. Kısa kestirdiğiniz saçlarınızı doğru şekillendirdiğinizde baş döndürücü görüne sahip olabilirsiniz.

2 – Işıltılı görünümü makyaj sağlamaz, uyuyun.
Geç saatte bir partiye mi katılacaksınız? Gözlerinizi kısa süre için dinlendirin. Eğer iyi dinlemediyseniz bu cildinizden belli olur. Kapatıcılar uykusuzluğunuzu kapatamaz. Her gün ya da en azından haftada bir kaç kez 8 saat uyuyun. Kozmetik çantanıza ne kadar az ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz.
3 – Her kadın gülümsediğinde çok daha güzeldir. Dişlerinizin ışıltı saçmasına özen gösterin. Atıştırırken bol miktarda salatalık, havuç gibi kıtır sebzeler tüketin.

4 – Kişisel özelliğinizi göz ardı etmeyin. Kendinizi sevin. Cindy Crawford beni olmadan düşünülebilir mi? Makyaj yaparken en beğendiğiniz özelliğinizi ortaya çıkarın.

5 – Doğal da seksi oluabilir. Tekrar tekrar dumanlı göz makyajı yaptığınızda ilk etkiyi vermeyebilir. Her zaman makyaj yapmayın, özellikle de geceleri. Birkaç fırça maskara, hafif bir ruj ya da dudak parlatıcı sizin için yeterli olabilir.

6- “Kaşlarımı almaya asla cesaret edemem, kalında güzeldir” diyerek kaşlarını aldırmayan birçok model var. Kaşlarınızı aldırmaya karar verdiyseniz doğduğunuzdan beri size en yakışan kaş modelini tercih edin. Fazla tüyleri temizlerken aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Kaç alırken büyüten aynalardan kullanmayın. Bu gereğinden fazla tüy almanıza neden olabilir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Çirkin Kadın Yoktur Bakımsız kadın vardır

Mezolifting nedir, Mezolifting ne işe yarar, Mezolifting özellikleri