in

Meyveler Hem Zayıflatır Hem Güzelleştirir

Meyveler Hem Zayıflatır Hem Güzelleştirir

Meyveler Hem Zayıflatır Hem Güzelleştirir! Evet doğru okudunuz. Meyvelerin hayatımızdaki önemi oldukça büyüktür. Çünkü hem zayıflatır hem de oldukça güzelleşmemizi sağlarlar.

Meyveler Hem Zayıflatır Hem Güzelleştirir çünkü meyveleri yiyerek zayıflayabilir yani muhteşem bir meyve diyeti yapabilirsiniz hem de meyveler ile muhteşem cilt bakımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Meyvelerden muhteşem bakım önerileri için doğru yerdesiniz işte size tariflerimiz;

 

Armut Maskesi
Bir adet olgun armudu soyup cam bir kasenin içinde çatalla iyice ezin. kalın bir tabaka halinde yüzünüze sürün. 15 dakika bekledikten sonra cildinizi yıkayın. Armut maskesi cildi beslemek ve serinletmek, için ideal bir maskedir.

Ahududu Maskesi
Ahududu bol miktarda A vitamini içerdiği için cilde pürüzsüz ve kadife gibi bir görünüm kazandırır. Bir avuç dolusu ahududuyu cam bir kasenin içinde püre haleni gelene kadar ezin. Cildinizi temizledikten sonra ezilmiş ahududuyu cildinize uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra cildinizi yıkayın.

Çilek Maskesi

Bir avuç dolusu çileği cam bir kasenin içinde püre haline gelene kadar çatal yardımı ile ezin ve yüzünüze sürün. (Eğer kuru bir cilde sahip iseniz pürenin içine birkaç damla badem yağı veya bir kaşık süt kreması katın.) 10 dakika bekledikten sonra cildinizi ılık su ile yıkayın. (Cilt Bakımınız için son derece faydalı ve etkilidir.  Ancak alerjisi olan ciltler için önerilmez.)

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Mucize Diyet İle Zayıflayın

Salatalık İle Zayıflama