in

Mucize Asai Üzümü

Mucize Asai Üzümü

Asai Üzümü

Orta ve güney Amerika’da yetişen açai palmiyelerinin üzüm-benzeri meyvesi. Antioksidan özelliğe sahip bu meyve çok yararlı olup, her derde devadır ve son günlerin en popülerm diyet meyvelerinin başında gelmektedir.

Bilim adamlarının son araştırmalarına göre dünyanin en sağlıklı meyvesi olarak kabul görüyor.Yaban mersinine göre 2 kat daha fazla kanseri yenebilen antioksidanlara ve bir meyvede nadiren bulunabilecek omega 6 ve omega 9 yag asitlerine sahiptir.
Losemiyi ve erken yaşlanmayı önlemeye yardımcı olur ve hatta libidoyu arttirdigi söyleniyor.


Asai Berry Asai Üzümü

Tam adı asai berry olan oprah winfrey dayatmasi meyve son zamanlarda diyet olarak bir çok kadın tarafından tercil edilmeye başladı. Bu üzümü yiyen kadınlar hayatının değiştiğini bile söylüyor.

Acai (asai okunur) bu üzüm ilk başlarda meyve suyu şeklinde , tatlı ve dondurmalarda tüketilirken yapılan araştırmalar neticesinde mucizevi yönleri keşfedildikten sonra hap halinde de satışa sunulmaya başlamıştır.

Enerji verip kişiyi zinde tutar.

Bilimsel araştırmalar bağışıklık sistemini güçlendirip kan dolaşımını düzene soktuğunu kanıtlamıştır.
Florida Üniversitesi, acai üzümleri‘nin lösemili hücrelerin yüzde 86’sını yok ettiğini ortaya koymuştur.
Bu sayede açai, özellikle Amerikalı bilim adamlarınca dünyanın en sağlıklı meyvesi olarak tanımlanmaktadır.

Çikolata soslu çilek tadı veren Açai, sütten daha fazla kalsiyum, böğürtlenden daha fazla antioksidan, multivitamin haplarından daha fazla besleyici madde içeriyor.

Süper meyve olarak tanımlanan AÇAİ meyvesinin bileşiminde; antosiyanin, polifenol, fitosterol, omega 3, omega 6, omega 9, diyet lifi, E-C-B vitaminleri, kalsiyum, fosfor, potasyum ve demir bulunmaktadır.
Araştırmalar sonucunda biliniyor ki, antosiyaninler, romatizma etkisini, kolon kanseri riskini azaltır; ateşlenmeyi önler, damar hastalıklarını ve tümör kanserini engelleyici etkisi vardır.

Eğer sağlıklı kilo vermek için acai üzümü kullanmak istiyorsanız

1- Aç kalmadan
2- Diyet rejimine girmeden
3- Enerjinizi kaybetmeden
4- Pahalı programlara katılmanıza gerek kalmadan
5- Evinizden çıkmadan
6- Kendinizi yormadan

Kilo verebilirsiniz.

Asai Berry Zayıflama

Acai Berry zayıflama (kilo kaybı) sürecinde ne kadar yararlı bir bitki olduğunu anlattık. Zaten öyle olmasa bu meyveye DÜNYA’DA Number One Superfood ( Bir numaralı süper meyve) lakabı takılmazdı heralde.
Bu lakap Acainin zayıflama ürünündeki başarısını gösterir. Ayrıca ilaç olarak kullanılmaya başlayan Acai tableti vücudumuzun metabolizmasını ayarlamada mükemmel bir üründür.

Metabolizmamız da hangi yiyeceği yersek yiyelim vücudumuzda enerji olarak yakılır. Yediğimiz yiyeceklerin enerji kısmını vücudumuz yaktıktan sonra kalanı vücudumuzda yağ olarak kalır. Bu durum bizim kilo almamıza ve vücudumuzun yağlanmasına sebep olur. Ancak Acai tabletlerini kullanmaya başladığımızda vücudumuzun yakamadığı yağları acai tabletleri sayesinde yakar ve enerjiye dönüştürebiliriz. Bu şekilde vücudumuz çok daha sağlıklı ve zinde kalır.
Bu şekilde de hızlı bir şekilde zayıflamaya başlamız oluruz.

Amazonlarda bulunan acai palmiyesi olarak bilinen euterpe cinsi siyah üzüme benzeyen bir meyvedir. Bu meyve ağacında çok fazla acai meyvesi bulunmaktadır. Acai meyvesi püre yapıldıktan sonra %80 meyve püresi olarak ayrılır. Kalan %20 civarında atığı kullanılmaz. Piyasaya da acai meyvesinin püre hali satılmaktadır. Acai püresini tablete ve bitkisel ürünlere dönüştürürken hiçbir kimyasal işlemden geçmez. %100 doğaldır.

Asai

Acai’nin diğer kullandığınız bitkisel ürünlerden çok farkı vardır. Bugüne kadar zayıflamak için bir çok değişik yöntem denediniz AMA OLMADI.. Acai ile neden olacak? Diye soracaksınız işte bunu cevabı çok basit.

1- Bilimsel araştırmalar. Kendini Dünyaya ispatlamış Florida Üniversitesi gibi ve bir çok laboratuar Acai’yi desteklemektedir.
2- Acai dünya üzerindeki en yüksek ANTIOKSIDAN değerine sahiptir. Bunun üzerine çalışmalar yapılmıştır ve ispatlanmıştır. Acai Tabletini kullandığınızda kendinizi son derece güçlü ve zinde hissedersiniz. Hiç Yemek yemeden sürekli olarak çalışabilirsiniz ve yorulmazsınız.
3- Acai Tableti kullandığınızda kendinizi yorgun hissetmeyeceğiniz için Sağlıklı huzurlu bir yaşama girmiş olursunuz.

Asai Yan Etkileri:

* Herkes sizi kıskanacak
* Kendinizle gurur duymaya başlayacaksınız.
* İstediğiniz elbiseyi giyebileceksiniz.
* Gardolabınızı yenilemek zorunda kalacaksınız.
* Daha çok çalışacaksınız. Çünkü çok enerjik olacaksınız.
* Bir eğlenceye gittiğinizde çevrenizdeki erkeklerin bakışlarından sıkılacaksınız.

Şimdiye kadar bir çok diyet formülüyle hayal kırıklığına uğradığınızı biliyoruz. Siz yinede ACAI’ye bir şans verin. Deneyin ve hayatınız değişsin. Geçici değil kalıcı çözümü keşfedin.

ASAİ hayatınızın bir parçası olacak.

Dünya’da En sağlıklı meyve olarak ün yapmış olan acai, birçok araştırma sonucu da bunu desteklemektedir. Şu anda dünyadaki lakabı NUMBER ONE SUPERFOOD olarak adlandırılmaktadır. İçinde bulunan C vitamini, B1 ve B2 vitaminleri ile en sağlıklı meyve olarak gösterilmesine en büyük etkendir.

Not: Asai ile çok hızlı kilo vermenize karşın verdiğiniz kiloları geri almazsınız.

BU MUCİZE ÜRÜNE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ TIKLAYIN!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

İştah Kesen Besinler

En hızlı kilo verme yöntemi