in

Natural FitoForm Plus 3lü Set 65 TL

Zayıflamak uzun ve sıkıcı bir süreç olabilir, ancak artık size yardım edebilecek ve bu süreci olabildiğince kolaylaştıracak olan FitoForm yanınızda! Diyet yaparken zorlananlar, spor yapmaya vakit bulamayanlar ve su içmeyi unutanlar için zayıflamayı kolaylaştıran inanılmaz bir ürün olan FitoForm artık indirimde. Peki FitoForm’un içeriğinde neler bulunur, nasıl etki eder, ne gibi faydaları vardır? Tüm bu soruları yazımızda cevaplandırmaya çalışacağız.canli

Fitoform + Plus Kapsül Glucomannan & L- Carnitine

12 Bitki, Glucomannan ve L- Carnite içerir. Bu bitkilerin doğal  yapısında vitamin, mineral, lif gibi bileşenler bulmaktadır.

Glucomannan : Konja bitkisinin kökünden elde edilen bir lif kaynağıdır. Çözülebilir lifler bakımından zengindir. Çözünebilir lifler tokluk hissi vermeye yardımcı olarak bilinmektedir.  Ağırlığının onlarca  katı sıvı emdiklerinden, kilo vermede yardımcı özellik gösterdikleri gibi doğal bağırsak hareketlerini sağlamaya yardımcı olurlar.

L-Carnitine : Yiyeceklerin enerjiye  çevrilmesi sırasında rol oynayan bir besindir. Yaptığı görev nedeniyle vitaminlere benzetilse de vücut tarafından da üretilebilir olduğundan vitamin grubuna girmemektedir.  Hücrelerin enerji üretmesinde ve enerji yakımında yardımcı etkisi vardır.

İçindekiler :  Kiraz sapı , Şahtere toprak üstü,   yeşil çay yaprağı, mersin yaprağı, ısırgan yaprağı, Rezene meyvesi, biberiye yaprağı, funda toprak üstü, Mayıs papatyası toprak üstü, Glucomannan, L-Karnitin , Mate yaprağı, Altınotu çiçeği, Sinameli yaprağı içeğirinde bulunan bitkisel özlerdir.

Kullanımı : Fitoform’un kullanımı da oldukça kolaydır. Sabah, öğle, akşam öğünlerinden yarım saat önce ikişer kapsül alınması kilo vermeye yardımcı etkilerini yaşayabilmek için yeterlidir.

Fitoform Karışık Bitki Çayı Kayısılı & L-Carnitine’li

Yemek sonrası yarar gösteren ve sık tercih edilmekte  olan 9 bitkiyi içerir.  İçeriğindeki bitkiler, ödem söktürücü ve sindirimi kolaylaştırıcı etkisi ile bilinmektedir. Tüm bu bitkilerin yanında ilk kez bir bitki çayında kilo vermeye yardımcı olan L-Carnite kullanılmıştır. Bu bitki çayı sayesinde hem kilo vermeniz hızlanır hem de yediğiniz yemekleri sağlıklı bir şekilde öğütmeniz kolaylaşır.

İçeriğinde bulunan granül kayısı suyu ve meyve aroma vericileri ile şeker ilave edilmeksizin içilebildiğinden, kilo alınmasını bu açıdan da engellemektedir.

İçerik :  Rezene meyvesi , Sinameki yaprağı, Ahududu yaprağı, Huş ağacı yaprağı, Isırgan yaprağı, Barut ağacı kabuğu,  Kayıs, şeftali,portakal aroma vericisi, Ardıç meyvesi, Civan perçemi, Mürver meyvesi, Granül kayısı suyu, L-Carnitin

Kullanımı :  Diğer bitki çayları gibi, bu çayı da yeni kaynamış suya bir poşet atıp, 2-3 dakika demleyerek içebilirsiniz. Özellikle yemeklerden sonra içilmesi büyük fayda sağladığından, yemeklerden sonra içilmesi tavsiye edilmektedir.

Yulaf Kepeği

Yüksek oran da  suda çözünebilir lif içermektedir.  Suda çözünebilir lif içeren gıdalar midenin boşalmasını geciktirmeye ve böylece açlık hissini bastırmaya, bağırsakları düzenlemeye yardımcı olarak bilinmektedir. Enerji vermesi nedeniyle kullanılan bitkilerden biridir yulaf kepeği. Üstelik içeriğinde  yer alan vitaminler ile sinirleri güçlendirmeye yardımcı özelliktedir.

Kullanımı :  Soğuk süte , yoğurda, meyvelere eklenerek, çorba, salata v.b yiyeceklere serpilerek kullanılabileceği gibi yemek pişirirken baharat yerine de tercih edilebilirsiniz. Ayrıca yemeklerden yarım saat önce 1 tatlı kaşığı alınması da kilo vermeye yardımcı özellik gösterdiğinden bu şekilde kullanılması önerilir.

İçeriği  : Yulaf kepeği

 Şimdi bu üç ürünün tamamına sadece 65 tl vererek sahip olabilir. Kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz! Yapmanız gereken tek şey 7/24 aktif canlı yardım sekmesinden sipariş vermek! Bu büyük fırsat ve zayıflama hayaliniz sadece bir telefon uzağınızda!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Zayıflamak ve Psikoloji

Zero Size Zayıflama Kapsülü 49 TL