in

Neckline Slimmer Çene Eritme Aleti 39.90 TL

Bölgesel kilolardan belki de en can sıkıcı olanı, yüz bölgesinde depolanan kilolardır.  Yüz bölgesinde özellikle de çene, ya da gıdı olarak tabir edilen bölgedeki kilolar kişilericanli olduğundan daha kilolu gösterir. Çoğu kişi bu bölgedeki kiloları nasıl vereceğini bilemez çünkü sitemizi takip ediyorsanız siz de bilirsiniz ki bölgesel kilolarda diyet tek başına işe yaramaz, diyeti egzersiz ile desteklemek gerekmektedir.  İşte çene bölgesinde depolanan yağları eritmek için bir alet geliştirildi ve biz de sitemiz de Neckline Slimmer ‘ı daha yakından incelemek istedik.

Boyun sarkmaları ve çene altında biriken yağlara karşı savaşmak için özenle dizayn edilmiş Neckline Slimmer ile günde sadece iki dakikanızı ayırarak boyun bölgenizi ilk gün ki kadar sıkı ve taze hale getirebilirsiniz. Paketin içinde bulunan 3 farklı yay sistemi ile birlikte güç ayarını ve sertlik düzeyi değiştirilebilmektedir.

Neckline Slimmer Cene Eritme Indirimli

Yaşımız ilerledikçe cildimiz gevşemeye başlar bu nedenle de çene altımızda sarkmalar ve bölgesel yağlanmalar görülmektedir. Estetik operasyona gerek duymadan cildinizi sıkılaştırmak ve çene altında biriken kilolardan kurtulabilmek için dizayn edilmiş Neckline Slimmer ile birlikte siz de artık  eskisi gibi sıkı ve diri bir cilde sahip olabilirsiniz. Düzenli bir şekilde günde 2 dakika uygulamanız sonuçları almanız için yeterlidir. Üstelik Neckline Slimmer boyutları nedeniyle istediğiniz her yere beraberinizde götürebileceğiniz bir alettir.


Neckline Slimmer Çene Eritme Aleti Kutu İçeriği 
 

1 Adet Nickline Slimmer Çene Eritme Aleti

3 Farklı Direnç ve Sertlikte Yay

Taşıma Çantası

 

Şimdi Nickline Slimmer Çene Eritme Aleti Sadece 39.90 TL! 7/24 aktif canlı yardım sekmesine tıklayıp siz de çene bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Zero Size Zayıflama Kapsülü 49 TL

Kalça Eritme Hareketleri