in

Neden Kilo Veremiyorum?

Sonu mutsuzluğa gidecek bir zayıflama yolculuğuna çıkmak istemiyorsanız çok dikkatli olmanız gerekir. Bugün, günümüzde birçok
kadının fazla kilolar ile ilgili sorunu söz konusudur. Bu makalede aklınıza takılan soruların cevabını aldığınız zaman başarısızlıklarınızın nedenlerini bulabileceksiniz.

Birçok kadının zayıflama konusunda yaptığı hatalar vardır. Kilo vermek, sanki başlı başına aç kalmakmış gibi davranan insanlar söz konusudur. Kilo vermede önemli olan sadece beslenme değildir. Kendinizi ne kadar aç bırakırsanız bırakın eğer aktivite içinde olmazsanız kilo vermeniz hızlı olmayacaktır. Ayrıca spor başlı başına bir sıkılaşmadır. Sıkı bir vücuda sahip olmak için spor yapmayı ihmal etmemelisiniz.

zayıflamak

Tabi ki bunlar sadece diyet sürecinde gerçekleşmemeli, kilo verildikten sonrada spor yapılmalıdır.

Dikkat edildiği zaman kilo verememe nedenleri bellidir. Bir birey kilo vermek için her yolu deniyor ama kilo veremiyorsa troid bezleri ile ilgili bir sorun söz konusu olabilir. Kilo verme yöntemine başlayan herkesin tekrarlaması gereken cümle : Kilonuzu değil yaşam tarzınızı değiştirmeyi hedeflemek.
Ki siz ne kadar kilo vermeyi hedeflerseniz o kadar başarısız olursunuz. Kilo vermede ki amaç yaşam t

arzını değiştirmek olmalıdır. Sadece kilo vermeye odaklanırsanız bir süre sonra sıkılır ve daha fazla diyete devam edemez hale gelirsiniz. Diyetin yarım kalma hikayelerinden biri budur. Beyninizde sürekli diyette olduğunuz tekrarlanınca aklınıza yemekler gelecek ve dayanamayıp bırakacaksınız. Her şey zihinde başlar , zihinde biter. Kendinize yapamayacağınız hedefler koymayın ama asla küçük de düşünmeyin. İsterseniz olmayacak hiçbir şey yoktur.

Sağlıklı günler.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

En iyi bölgesel zayıflama yöntemleri

Avea Online Fatura Ödeme