in

Oje kurutucular

Oje kurutucular

Büyük bir özen ve ustalık örneği sergileyerek hazırladığımız ojenin bozulması bende dahil olmak üzere tüm hanımlarımızın canını sıktığını biliyorum. Bu sebepden ötürü bu hanımlarımıza özel olaraktan bir takım oje kurutucu ürünleri sunacağım ve kesinlikle işe yaradığını kendi gözleri ile göreceklerdir.

Sevgili İdealdiyet.com ve bizi tercih eden Kullanıcılarımız; bu yazımızda ojenin bozulmadan en sağlıklı şekilde kurumasını sağlayan en iyi oje kurucu ürünlere değindik dikkatlice okumanıza dileğiyle yazımıza geçiş yapiyorum.

Mavala Mavadry / Oje Kurutucu Sprey
Mavadry ile ojenin kurumasını bekleme derdine artık son. Mavadry sprey ojeyi saniyeler içinde kurutan, uzun sure kalıcı olmasını sağlayan ve bulaşmasını engelleyen şeffaf bir ürün. Tırnaklara ekstra parlaklık veriyor, manikürü de uzun süre koruyor. Çalışan ve acelesi olan kadınlar için çok ideal!
(30 TL)

Sally Hansen Shea Butter Rapid Finish / Oje Kurutucu Sprey Kaynakwh: En İyi Oje Kurutucular
Çabuk kurumayan ojeler ve nemsiz tırnak etleri için birebir! Ojenize temas ettiği andan itibaren, 30 saniye içerisinde kurutmaya, bulaşmalara, dağılmalara ve bozulmalara karşı korumaya yardımcı oluyor. Jojoba, Shea ve Sweet Almond özleri ile tırnak etlerini nemlendiriyor ve besliyor.
(28 TL)

Kalyon Oje Kurutucu Sprey
Kalyon oje kurutucu, hem ojenin kuruma süresini azaltıyor hem de tırnak etlerini yumuşatıyor. Nemlendirme özelliği de var, bu yüzden tırnak etlerinize de bakım yapmış oluyor.
(7,5 TL)

Pastel Quick Dry / Oje Kurutucu
Pastel Quick Dry ojenizin çok kısa sürede dokunulabilir kuruluğa gelmesini sağlıyor, tırnaklara parlaklık kazandırıyor ve manikürünüzü koruyor.
(6 TL)

Flormar Quick Dry Extra Shine/ Oje Kurutucu
Tırnak üzerine sürülen ojenin hızlı bir şekilde kurumasına yardımcı oluyor, tırnaklara müthiş bir parlaklık ve dayanıklılık kazandırıyor.
(4,5 TL)

Avon Nail Experts Quick Dry Drops / Tırnak Cilası Kurutucu Damla
Lekesiz bir görünüm için ojeli tırnaklarınıza damlatarak uygulayın. Çabucak kuruyor. Parlak ve pürüzsüz bir görünüm için, damlatarak uygulandıktan sonra 30 saniye içinde ojeyi kurutuyor.
(20 TL)

Sevgili İdealdiyet’ciler; oje kurutmanın bitkisel bir yöntemi ise ki, tarafımca denenmiş ve tavsiye edilir; buzlu su dolu bir kaba ellerinizi sokun ve bir kaç dakika bekletin. Daha sonra yine bir kaç dakika ellerinizi bir yere sürmemeye özen gösterin ve ojeniz kurumuş durumdadır:)

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Gözlerinizi ön plana çıkartan makyak ürünleri

Helal olan makyaj ürünleri