in

Parasız Gençleşme ;)

Parasız Gençleşme 😉

Bir çok kadın gençleşmek için, çok pahalı kozmetik ürünlerinden sürüyorlar ciltlerine. Kimi kadın ise kozmetik ürünlerini az buluyor, işin kolayına ve pratik olanına kaçıp ,bıçak altına yatma yolunu seçiyor. Sonuç olarak, her ihtimalde güzellik uğruna bir ton para harcaniyor.

Sevgili Arkadaşlar; birazdan vereceğimiz bilgiler doğrultusunda, hem genç ve güzel kalabilecek hem de gençleşecekesiniz kısacası, hemde hiç para harcamadan bunları başaracaksınız.

Digest dergisinde yer alan haberde, işte genç kalmanın ücretsiz 5 yolu:

1. Egzersiz yapmak gençliğin kaynağıdır. İnsanlar kendilerini, güzel kıyafetlere bakarak, ve egzersiz yaparak zayıf bir vücuda sahip olan insanlara dikkat ederek ve “Bu kişiler egzersiz yaparak kilo veriyorlar. Onlar yapabiliyorsa, ben neden yapmayayım?” şeklinde kendilerini motive ederek zayıflayabilirler. 2. Uyku ücretsizdir, bunun avantajından yararlanın. Uyduğumuz zaman, vücudumuz bizi sağlıklı ve genç tutan hormonlar üretiyor. Yeterince uyuyarak

bu hormonları bedava kazanırken neden genç kalmak için hormon ilaçlarına para vereceksiniz?3. Su için. Son zamanlarda yapılan araştırmalar, 8×8 (günde 8 bardak, 8 – 225 gram) efsanesini yalanladılar. Saf ve taze su herkes için iyidir. Kendinizi sınırlandırmayın, şartlandırmayın ve içebildiğiniz kadar bol su için.

4. Kahkaha atın. Gülmek insanı gençleştirebilir ve kalp hastalığından koruyabilir mi? Maryland Üniversitesi Tıp Okulu’ndaki araştırmacılara göre, bu doğru. Kardiyologlar tarafından yapılan araştırma, kalp hastalarının günlük yaşam durumlarına karşı daha az gülümsediklerini gösterdi. Araştırmanın lideri Dr. Michael Miller, “Sağlıklı bir kalp için günde bir kez egzersiz, doğru beslenme ve birkaç kez kahkaha atmak gerekiyor” dedi.http://www.kadinca.net
5. Tefekkür (meditasyon): Psychosomatic Medicine dergisinde yayınlanan araştırmanın lideri, California Üniversitesi Los Angeles (UCLA)’da görevli psikolog David Creswell, bilinçli tefekkür (meditasyon) programlarının ruhu ve insan sağlığını iyileştirdiğini söyledi.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Cazibenizi arttırmak istermisiniz hanımlar ;P

Göz Torbasılarından Nasıl Kurtuluruz ?