in

Patates Diyeti

Patates Diyeti

 

Güzelliğinize güzellik katmak ve sağlıklı yaşamak için yapacağınız diyetin sonucunda istediğiniz kiloya ulaşmanız mümkün. Çünkü memnun olmadığınız ve vermek istediğiniz kilolarınız için yapılacak en başarılı diyetler arasından en güzelini sizin için araştırdık. Hem kolay hem ucuz hem de oldukça başarılı bir diyet patates diyeti.  Patates diyeti ile sağlıklı kalıcı şekilde zayıflamak istiyorsanız yapmanız gereken bütün kurallara uymak ve sporu hayatınıza dahil etmek. Unutmayın ki ne kadar çok hareket o kadar çok kilo kaybı demektir. BU konuda sağlık bakanlığımızın bile obezitesiz yaşam kampanyasını hatırlatırız size. Bunun için araştırarak başladığınız diyet konusunda bu diyet ile zayıflayarak devam edeceğinizi umut ediyoruz.

 

Günlük kalori: 610 Kcal,

1. GüN : Sabah : 3 orta boy patates (haşlanmış), öğle : 3 orta boy patates (haşlanmış), Akşam : 3 orta boy patates (haşlanmış)

2. GüN : Sabah : 3 orta boy patates (haşlanmış), öğle : 2 orta boy patates (haşlanmış), Akşam : 3 orta boy patates (haşlanmış)

3. GüN : Sabah : 1 orta boy patates (haşlanmış), öğle : 2 orta boy patates (haşlanmış), Akşam : 3 orta boy patates (haşlanmış)

4. GüN : Sabah : 1 elma, 2 mandalina, öğle : 2 orta boy patates (haşlanmış), Akşam : 2 but tavuk haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. GüN : Sabah : 1 elma, 2 mandalina, öğle : 1 elma 2 mandalina, Akşam : 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6. GüN : Sabah : 1 elma, 2 mandalina, öğle : 1 elma 1 portakal, Akşam : 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7. GüN : Sabah : 1 elma, 2 mandalina, öğle : Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
Akşam : 3 yumurta haşlanmış, yeşil salata

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

1 Ayda 7 Kilo Verin

Ender Saraç Lahana Çorbası Tarifi