in

Pürüzsüz Ciltlerin Sırrı Nar Çekirdeği Yağı!

Nar Çekirdeği Yağı

Cildimiz vücudumuz için çok önemlidir. Bu sebeple bakımını düzenli olarak uygulamamız gereklidir. Yıllar geçtikçe büyür, zaman ilerledikçe yaşlanırız. Biz ne kadar gelişir ve büyürsek bir o kadar da fiziksel özelliklerimizde değişiklikler gözlemleriz. Her insan yüzünün bebek gibi pürüzsüz görünmesini ister. Fakat yağlı cildiniz yüzünden veya yaş ilerledikçe bu mümkün olmayabilir. Bu yüzden zaman geçtikçe hepimizin yüzünde kırışıklıklar görülmeye başlayacaktır. Bu bakım için Nar çekirdeği yağı, pek çok kişi tarafından kırışıklıklar ve çatlakların onarımında kullanılan doğal yollardan yapılarak sunulan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.narcekirdegiyagi-1

Bilindiği üzere nar meyve olarak çok yararlı herkesin tüketmesi gereken bir besin kaynağıdır. Bu yüzden genç ve pürüzsüz bir cilt isteyen kişilere Nar çekirdeği yağı yardımcı olabilir. Artık kırışıklılarınız için zararlı ürün kullanmaya daha kötüsü ameliyat olmaya gerek olmayabilir. Çünkü Nar yağı yenileyici ve onarıcı özellikleriyle kırışıklıklarınızın azalmasında yardımcı bir ürün olabilir. Neden nar çekirdeği yağı derseniz diğer ürünlere göre ekonomik açıdan uygundur. Bitkisel bir ürün olduğu için doğaldır ve yan etkisi görülmeyebilir.

narcekirdegiyagi

Doğal bir yağ çeşidi olan Nar çekirdeği yağı iki türlü kullanıma sahiptir:

Direkt olarak kullanımda bir miktar pamuk üzerine Nar Yağı dökülür ve sorunlu bölgeye sürülür. Biraz bekledikten o bölgeye masaj yapılarak yağın iyice emilmesini sağlarız. Durulama gerektirmez.

Karışık kullanım ise Nar Çekirdeği Yağını günlük düzenli olarak kullandığınız yüz temizleme toniği gibi cilt bakım ürünlerinizin içine ekleyebilirsiniz.  Bu karışım sayesinde günlük cilt bakımınızda nar yağı etkilerini de görebilirsiniz. Her iki kullanım türünde de düzenli kullanım tavsiye edilmektedir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Makarna

Makarna Diyeti ile Formunuzu Koruyun!

GoldSlim Step Ayakkabısı

Ayaklarınızı GoldSlim’e Emanet Edin