in

Saç bakım sırları hakkında bilgiler

Saç bakım sırları hakkında bilgiler

Güzellikleri ile bizi büyüleyen ünlülerin, saç bakım sırlarına sahip olduk:) Ele geçirdiğimiz o bilgileri sizlerle paylaşmasak ne olur; sizde – bizde çatlarız :)))) O zaman çatlamadan bilgiler sizler için aşağıda bulunuyor Sevgili Hanımlar:)

Saç bakım sırları hakkında bilgiler

Ünlülerin basit hileleri
Ines de la Fressange ve beyaz sirkesi
Bir şişe suyun içine üç çorba kaşığı beyaz sirke koyun ve şampuanlayıp duruladığınız saça uygulayın. İşte pırıl pırıl saçlar.
Gwyneth Paltrow ve zeytinyağı
Yarım fincan zeytinyağını saç diplerine ve derisine masaj yaparak uyguluyor ve bir gün boyunca saçlarını yıkamıyor. Ertesi gün saçlarını şampuanladığında solgun saçları hayata dönüyor. Harika değil mi?

Gisele Bündchen ve nemli topuzu
Şampuan sonrası kullandığı ürünleri , saçınızdan tamamen durulamadığını söyleyen ünlümüz, saçlarındaki renk kaybının azlığını buna bağlıyor.

Anja Rubik ve şampuan sonrası
Saçlarınızdaki azıcık bir şampuan kalıntısı, saçınızın matlaşıp elektriklenmesine yeter de artar bile. Çözümse, saçınızı durulamaya en az dört dakika ayırmanızdır. Tabii ki saçınız uzadıkça bu süre de artacaktır. Ve sonuç, parmaklarınızın arasından kayıp giden yumuşacık ve parlak saçlar olacaktır.

Nicole Kidman ve kızılcık suyu
Avusturalyalı ünlü aktris, kızıl saçlarının rengini, kızılcık suyunda bulunan doğal kırmızı pigmentlerle koruyormuş.

Alexandra Golovanoff ve deniz suyu
Ünlü sunucu, saçlarındaki buklelere hacim vermesi için elinin altında daima bir deniz suyu spreyi bulunduruyormuş. Denemeye değer…

Noémie Lenoir ve yumurta sarısı
Kıvırcık saçlarına zeytinyağı ve yumurta sarısıyla bir maske yapıp, bunu gece boyunca saçlarında tutan ünlümüz, saçlarının yumuşaklığını bu maskeye borçlu olduğunu söylüyor.

cindy Crawford ve bakım kremleri
Uçak seyahetlerinden önce saç bakım kremi sürüp durulamadığı saçlarla yolculuk eden Cindy Crawford, iniş yaptığı yerde saçlarını yıkadığında saçlarının daha yumuşak ve muhteşem olduğunu söylüyor.

Frédérique Bel ve ginseng tozu
Hemen sönen hacimsiz saçları için ginseng suyu kullanan ünlümüz, bu yöntemin saç tellerine kalıcı hacim sağladığını söylüyor.

Catherine Zeta-Jones
Korkmayın, alkol problemi yok; sadece saçlarına parlaklık vermesi için bal ve biradan bir maske hazırlıyormuş, hepsi o kadar.

Amanda Sthers ve limon suyu
Son durulamada saçlarına limon suyu sıkan ünlümüz, bu yöntemin sarı saçların rengini koruduğunu ve onlara yumuşaklık verdiğini söylüyor.

Angelina Jolie ve talk pudrası
Seri annemiz, saçlarına hacim katmak için saç köklerine talk pudrası döküp tarıyormuş.

Scarlett Johansson ve karite yağı
“Marilyn Monroe” olduğu dönemde saçının platin rengini korumak için uyguladığı yöntemi hala kullanıyormuş. Bir miktar karite yağını saçlarını şampuanladıktan sonra saçlarına sürüp bekleten oyuncu, durulamadan sonra saçlarının yumuşacık olduğunu ve rengini uzun süre koruduğunu söylüyor.

Demi Moore ve soğuk su
Esmer oyuncumuz, saçlarını duruladıktan sonra saç pullarının kapanması ve böylece saçının daha az zarar görmesi için, durulamadan sonra çok kısa bir süre saçlarına soğuk su uyguluyormuş.

Alyssın Paradis ve vücut sütü
Vanessa Paradis’nin küçük kız kardeşinin saçlarının yumuşaklığının sırrı, şampuanın içine kattığı az miktardaki vücut sütü ndeymiş.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Saç boyama tarihe karışıyor

Hızlı saç uzatma yöntemleri