in

Saça Krepe Nasıl Yapılır ?

Biz kadınlar saçlarımıza farklı farklı çeşitler vermeyi ve denemeyi severiz. Bir gün tamamen farklı biri olabilir diğer gün ise o kişiye hiç benzemeyebiliriz.

örgü-topuz--saç-modelleri-2012 2krepeli-sac-modelleri-5-200x175Saçlarımızı ne kadar çok şekillendirirsek ve ne kadar çok bakım yaparsak o kadar çok mutlu oluruz. Dış görünüşümüze özenmek ve detaylarına kadar düzeltmek ve güzelleştirmek, güne iyi başlamamıza sebep olur. Ve bu da bizim işimize gelir. Bu aslında her birey için geçerlidir. Aynaya baktığımızda kendimizi iyi görmek, güne zinde başlamamıza sebep olur, ve mutlu olmamızı sağlar. Şimdi gelelim bu saç şekillendirme tarzlarından bir başkasına. Krepe. Sizlere nasıl Krepe yapılacağını anlatacağız. Size anlattığımız tarza Krepe yapmak zamanınızı almayacak ve saçlarınız istediğiniz gibi güzel olacak.

Saça Krepe Nasıl Yapılır ?

Öncelikle saçınızın ön kısmını ayırmanız gerekiyor. Kabartmak istediğiniz saç tutamınızı yan kısıma doğru düzenli bir şekilde ayırmalısınız. Saçınızın en altında bulunan saç tutamına krepe tarağını geçirip, asağıdan yukarı doğru saçlarınızı taramalısınız. Böylece saçlarınız kabaracaktır. Bu eylemi gerçekleştirdikten sonra, yanlara ayırdınız saçları da aynı şekilde taramalısınız. Ve kafanızın önünde bulunan saç tutamınıda kabarttıktan sonra, kolay kısıma geçebilirsiniz. Kabarttığınız saçlarınızı arkaya doğru atarak, tarak ile gözüken kısmı yavaş bir şekilde taramalısınız. İşlem tamamdır. Artık farklı tarz saç tipleriyle dilediğinizce özgürleşebilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Okaliptus Karışımlı Çay

Doğal Cilt Bakım Önerileri