in

Sağlıklı Kilo Almanın Yolları

Sağlıklı Kilo Almanın Yolları

 

Çoğu insan zayıoflamak için elinden gelen herşeyiş yapar ancak bazı inanlarda kilo almak için oldukça zorlanırlar. İster bünye deyin ister metebolizma deyin hiç fark etmez vücut yapısı ile alakalı olan bu durum her zaman sağlıklı koşullarda korunmalı ve ona göre yöntemlerle sonuçlara ulaşılmalıdır. Sizin seçimlerinizin önemli kadar doktorunuzun tavsiyeleri ve tabiki doğal beslenme yöntemleride hepsinden önemli olanıdır. Bayanların genelleikle en büyük problemlerinden olan kilo 2 çeşit ile birbirinden ayrılır. Biri kilo vermek isteyenler diğeri kilo almak isteyenler. işte sizin için kilo almak isteyenler….

Zayıf olan ve kilo almak isteyen kişilere Prof. Dr. Ahmet Maranki aşağıdaki siyah üzüm kürü formülünü düzenli olarak uygulamalarını tavsiye ediyor. “Ben de kilo almak istiyorum” diyorsanız işte size Prof. Dr. Ahmet Maranki kilo alma yöntemleri..

Prof. Dr. Ahmet Maranki kilo alma yöntemleri: Prof. Dr. Ahmet Maranki kilo aldırıcı formül

250 gram kuru siyah üzüm içerisine 1 çay kaşığı kadar kına kına ile 1 tutam pelin otu ilave edilir.

( Burda okuyucularımız karıştırmasınlar, kına kına başka bir bitkidir, bildiğimiz kına değildir. Kına kına bitkisini merak edenler buraya tıklasınlar: Kına kına)

Bu karışım et makinesinde çekilip 3 litre su içerisine karıştırılır. Ardından, yarı suyu gidinceye kadar bu kür kaynatılır. Tülbent ile bu kür süzülüp (süzülmüş üzüm suyu başka bir kaba alınır) kalan posası ikinci kez 3 litre su içerisine karıştırılır ve tekrar yarı suyu gidinceye kadar kaynatılır. Bu üzüm suyu da tülbent ile süzüldükten sonra ilk başta elde edilen üzüm suyu ile karıştırılır ve bu karışıma bir miktar şeker ilave edilir.

Sabahtan ikindi vaktine değin bol bol bu üzüm küründen içilir. Su içilmemelidir, ikindiden sonra susuz kalınır. Akşamdan sonra bol bol yoğurt yenmelidir. Gece yarısı içine bal ilave edilmiş süt içilir. Prof. Dr. Ahmet Maranki bu terkipin asla bırakılmamasını söylüyor. Sabahları ise kahvaltıda çay yerine sebze ve meyve suları içilmelidir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Sağlıklı Beslenme Nedir?

Lifli Besinler