in

Sağlıklı Kilo Ve Hızlı Kilo Vermek

Sağlıklı Kilo Ve Hızlı Kilo Vermek

 

Her zaman olduğu gibi bugünde konumuz diyet, diyet , diyet. Sağlıklı yaşamak ve her zaman güzel görünmek için bayanların hayatlarından asla eksik olmayan şeydir diyet! Güzel ve sağlıklı görünmek için yapılan acil diyetler, sporlar ve daha bir çok şey için her zaman hazırdır kadınlar. Araştırdıkları diyet listeleri, bayanların nasıl zayıfladıkları hatta yapılan operasyonlarla ile ilgili bile her şeyden haberleri vardır.

Çünkü güzel görünmek için yapamayacakları hiç bir şey yoktur. Ancak en önemlisi doğru ve tabi ki sağlıklı beslenmektir. Sıcak ve yoğun geçen yaz aylarının ardından tabi ki önemli olan formunuzu korumaya devam etmek ve yazın spora verdiğiniz önemi devam ettirmektir. Formunda güzel bir bayan için spor bir hayat tarzıdır. Eğer ki sizin hayatınızda hala spor yoksa ve sadece diyet yaparak yetiniyorsanız çok şey kaybediyorsunuz. Kış aylarında kendinizi daha sağlıklı hissetmek ve vücut dengenizi korumak için bakın hangi saatler spor için en uygun olanlarıymış?

Kilo vermenin bir ayağı da, spordur. Yaz ile kış arasında spor saatleri değişiyormuş.

Ortopedi ve travmaloji uzmanı Doç.Dr. Bülent Aksoy, kışın spor saatlerini sabah değil öğleden sonra yapmamızı öneriyor. Kışın spor saatleri 16 00-19 00 olmalı, vücut bu saatten sonra dinlenmek ve yemek için kendini programlar dedi. Kilo vermek için akşam saatlerinde yapılan spor, sindirim sistemini hızlandırır ve vücutta yağ birikmesini engeller.Günün hangi saatinde spor yaparsanız yapın, mutlaka su içmeniz gerektiğini unutulmamasını vurguladı. Eğer basit bir yürüyüş yada koşu yapılacaksa, yürüyüşten öncesi iyi beslenmeli kişi. Spor yapan kişilerin mutlaka pilav, makarna ve çikolata yemeleri gerektiğini, fakat alkolden uzak durmalarını önerdi.

Şeker hastaları dışında, düzenli spor yapan kişilerin tatlı yemeleri, vücutları açısından yaralı. Spordan 45 dakika önce, gerekli olan besinler alınmalı dedi. Spor yapan kişinin uyku düzeni de önemli.

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Zayıflamak İçin Yeme Alışkanlığınızı Değiştirin

Dukan Diyet Listesi