in

Sağlıklı ve bakımlı tırnakların sırları

Sağlıklı ve bakımlı tırnakların sırları

Sağlıklı ve bakımlı tırnakların sırrı

Elleriniz için bakım tüyolarını, en son oje trendlerini, parlak ve canlı tırnakların sırrını öğrenmeye hazır mısınız?
En son çıkan ürünler tırnaklarınız ve ellerinize güzellik katarken, yapacağınız küçük hileler bakım anında zaman kazanmanıza yardımcı olacak.
 
En hızlı manikür

Tırnak parlatma törpüsüyle tırnaklarınızı canlandırın, sonra da tırnak diplerinize kütikül kremi sürün. İşte hepsi bu! Tırnaklarınızın bakımlı görünmesi için, çantanızda şeffaf parlatıcı bir oje bulundurmanızda da fayda var. Sally Hansen Instant Cuticle Remover kolay ve pratik manikür için ideal bir ürün.

Tırnakları bakımlı tutmak için

Çantanızda her zaman bir kütikül kremi ve yoğun nem veren bir el kremi bulundurmalısınız. Elleri her zaman bakımlı tutmanın bir yolu da yüzünüze her nemlendirici sürdüğünüzde, aynı kremden ellerinize de bir parça sürmeniz. Yoğun nem veren, anti-aging konusunda da iddialı bir ürün arıyorsanız, tavsiyemiz Alessandro Hands Up Cream Rich el kremi.

Ojenizi çıkarırken

Sıra koyu renk ojelerinizi çıkarmaya geldiğinde, sakın kolaya kaçmayın. Eğer her tırnak için aynı pamuğu kullanırsanız, renk kütiküllerin içine sızacaktır ve çıkarması zorlaşacaktır. Bu yüzden, her tırnak için ayrı bir pamuk parçası kullanın ve pamuğu önce kenarlara doğru, sonra da aşağıdan yukarıya doğru hareket ettirerek ojeyi çıkarın.

Tırnaklarınızı lekelerden koruyun

Ojenin tırnaklarınızı lekelemesini önlemek için her zaman önce bir kat ko¬ruyucu sürün. Eğer ojeniz koyu renkse, koruyucuyu iki kat sürün. Böylelikle daha kalın bir tabaka yaratarak tırnak-larınızın lekelenmesini önle¬yebilirsiniz.

Moda renkleri kullanmak

Klasik bejler ve açık pembeler hem hiçbir zaman demode olmaz, hem de her ortama kolayca uyum sağlarlar. Ama koyu renkli ojeler şu sıralar çok moda. Koyu mürdüm tonlarından patlıcan moruna kadar uzanan renk skalası, ellere çarpıcı bir görünüm verirken, kış aylarının zengin aksesuarlarıyla da uyumlu bir etki yaratıyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Muhtesem gözükmek icin hazırlaması kolay oryantal güzellik iksirleri

Sağlıklı bakımlı göğüsler için ipuçları