in

Seks öncesi gerçekler önemli

Seks öncesi gerçekler önemli

20′li yaşlarda seks hayatınızda ileride “bilseydim” demek istemiyorsanız bu önerilere göz atmanızı öneririm..

Vücudunuzu tanıyın
Vücudunuzu ne kadar iyi tanırsanız ne kadar zevk alacağınızı o kadar iyi bilirsiniz. Vücudunuzu keşfetmek sağlıklı bir seks hayatının temelini oluşturuyor. Bunun için aynanın önünde çırılçıplak kalıp vücudunuza dokunarak erojen bölgelerinizi keşfedin.

Seks hayatınız kötüyse terk edin
İlk seks deneyiminiz sonraki yaşamınız için önemli.. Sabırla ve aşkla seks hayatınızda olumlu yöne giden gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla sekse dair konuşun
Kimse size nasıl sevişeceğinizi söyleyemez ancak seksi daha iyi anlamak, endişe ve korkularınızdan kurtulmak için arkadaşlarınızla tecrübelerinizi konuşun ve korkularınızdan kurtulun. Bunlar gerçejten işe yarıyor.

Aşkın öneminin farkına varın
Aşk ve seksi farklı kavramlar olarak düşünmeyin. Aşıksanız seks sırasında kendinizi daha rahat hissedersiniz. Güven duygusu yeni keşifere olanak sağlar.

Orgazm tek hedefiniz olmamalı
Seks denilince akla her yönüyle doyum geliyor. İlişkilerinizde düzenli orgazm olmaya başladığınızda hisleriniz değişecek, kendinize zaman tanıyın ve ön sevişmeden zevk alın. Partnerinizin sizi umursaması, ne yaptığını bilen biri olması önemli.. Sizi harekete geçiren her ne ise denemekten çekinmeyin, önemli olan eğlenmek..

İyi görünümlü kişiler sekste iyi olmayabilir
Çoğu kişi yakışıklı erkekler ya da güzel kadınların sekste iyi olacaklarını zannedebilir. Elbette böyle bir durum yok. Ünlülerin seks yaşamları sandığınız kadar parlak olmayabilir.

Güveninizi asla kaybetmeyin
Deneyimlere açık olup kendi güveninizi kazandıktan sonra herşey değişebilir..

İsteklerinizi söyleyin
Seks hayatının sıkıcılığı birçok erkeğin kadını nasıl doyuma ulaştıracağını bilmemesi ve kadının da isteklerini söylemekten çekinmesidir. İşte bu yüzden konuşabilmek ilişkilerin en önemli yönü.. Herkes farklıdır. Yatakta nasıl biri istediğinizi söylemekten asla çekinmeyin..

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

İlk öpüşmenin kuralları şunlardan oluşuyor

Sex hakkında gizemli sayılan bilgi adresi