in

Seksi ve tutkulu kadın nasıl olur ?

Seksi ve tutkulu kadın nasıl olur ?

Şiç şüphe yokki kadın olarak, seksi ve tutkulu görünmek isteriz ve bu yönde giyinir ve bakım uygularız. Lakin bunu yaparkende aşırıya kaçmamak gerektiğini de iyi biliriz. Peki nasıl ölçülü seksi ve tutkulu görünmeli? İşte cevabı;

Kıyafetlerinizle, saçlarınızla, bakışlarınızla çok seksisiniz. Bütün yakışıklılar sizin peşinizde, bir hareketinizle erkekleri kendinize hayran bırakıyorsunuz. “Bu kadar etkileyicilik içinde derin bir ilişki kurma şansı elinizden kaçabilir” dersek şaşırır mısınız?

Aşırıya kaçmayın

Psikolog Nancy Rosenbach, “Erkeklerin çoğu, bir kadını kazanmak için biraz uğraşmayı tercih eder. Ama bir cazibe bombası, onlar için ilişkiye fazlasıyla hazırdır ve erkekler fazla tutkulu, cazibeli bir kadınla uzun süreli bir ilişkiye girmezler, hatta evlenmezler” diyor. Uzun süreli bir ilişki istiyorsanız, öncelikle vücudunuzu, erkekleri etkilemeye yönelik bir silah olarak görmekten vazgeçin.

“Mini etek ve yüksek topuklu ayakkabılar giyerken bir erkeği etkilemek kolaydır, ancak birini kalıcı bir şekilde etkilemek istiyorsanız, göğüslerinizi ve bacaklarınızı ön plana çıkartmaktan vazgeçmelisiniz” diyor Rosenbach. Omuzlarınızı gösteren bir bluz giymek istiyorsanız, onu göbeğinizi açıkta bırakacak cinsten seçmeyin. O bluzun altına, süper mini bir etek giymeyin. Her şeyi açıkta bırakmazsanız, erkeğe fantezi kurma fırsatı tanımış olursunuz.

Gelelim duygulara… Duygu ve isteklerinizi açık açık söylemek yerine, erkeklerle biraz oyun oynamaya çalışın. Etkilendiğiniz erkeğin kucağına atlamak yerine, yanından geçerken, “Çok güzel gömlek, selam” demekle yetinin. Emin olun ki, her iki durumda da ilettiğiniz mesaj aynı olacaktır.

Bırakın hayal kursun

Rosenbach, “Konu, erkeklerin tansiyonunu yükseltmeye gelince, onları ne zaman ısıtmak ve ne zaman soğutmak gerektiğini iyi bilmelisiniz. Sürekli bir şekilde birinin üzerine gitmekle, arzularını ateşleyemezsiniz” diyor. Yani, daha ilk günden belinizdeki dövmeyi göstermek için bluzunuzu sıyırmayın. Bırakın yeni erkek arkadaşınız biraz sizin hayalinizi kursun.

“Süper Flört” kitabının yazarı Tracey Cox, “Erkekler görsel uyarıcılara karşı son derece hassas olduklarından, doğru vücut dilini kullanmak, ilişkinizi çok kolaylaştıracaktır” diyor. Dışarı çıktığınızda, yanınızdaki erkeğe cool davranmalısınız. Sevgilinize bağlılığınızı, uygun durumlarda göstermelisiniz. Aynı ölçülü davranışları, cinsellikte de sergilemelisiniz.

Sıcak mı, soğuk mu?

Erkeklerin sizi seksi bulmasını istiyorsanız, davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz. Bakın; erkekler neleri sıcak ve çekici, neleri soğuk ve itici bulur.

Sıcak
– Küçük bir göğüs ya da bacak dekoltesi
– Buğulu bakışlar
– Uzun ve dalgalı saçlar
– Onun için yemek siparişi vermek

Soğuk
– Bacaktaki tüyleri belli eden ince çoraplar
– Kokan nefes
– Yağlı ve dağınık saçlar
– Ona durmadan emirler yağdırmak

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Kadında mutsuzluk varise evliliğin sonu demektir

Sevdiğinizin bilmemesi gerekenler