in

Seksin faydalarını öğrenme zamanı geldi

Seksin faydalarını öğrenme zamanı geldi

Gebelik arzusu içerisinde bulunan çiftlere genel olarak yumurtlama dönemlerinde gün aşırı ilişki tavsiyeleri sunulmaktadır Sevgili Arkadaşlar.. 

Bunu nedeni ise tamamen sperm sayısı ve kalitesinin yüksek oranlarda bulunması ve bu durumun da sağlıklı gebelikte çok fazla önem taşımasından kaynaklanmaktadır Arkadaşlar.

Tüp bebek tedavisi gerçekleştiren uzman Arkadaşlar sperm sayısını artırabilmek amaci ile erkeklere cinsel diyet önerilerinde bulunuyorlar ve bu önerileri dikkae almalarını kesinlikle tavsiye ediliyorlar!

Oysa ger geçen gün araştırmalarda ilişkiye girilmesi halinde sperm kalitesinin yüzde 12 düzeyinde arttığının görüldüğü vurgulamalarında bulunuyorlar..

Sydney’deki özel bir tüp bebek merkezindeki gerçekleştirilen araştırmalarda bebek arzulayan 118 erkeğin bir hafta boyunca her gün cinsel ilişki yaşadıkları ve bu erkeklerden 81’inin hasar görmüş sperm sayısında yüzde 12 oranında azaldığı keşfedildi..

Sperm kalitesi, sigara ve alkolden uzak durmak, egzersiz yapmak ve daha fazla antioksidan alınması ile arttığı üstüne basa basa belirtilmektedir..

Spermin vücuttan hızlı atılması ile beraber DNA hasarı azalıyor ve kalitesinde artış sağlanıyor..

Sperm vücutta ne kadar uzun süre durur ise, o oranda da hasara uğrama olasılığı yüksek oranlara çıkıyor.

Ülkemizde de bebek isteyen Baba adaylarına eşleriyle çok sık cinsel ilişkiye girmeleri tavsiyelerinde bulunuyor. Ayrıca sigara dumanı cinsel işlev bozukluklarında baş sorumlusu olarak görünmüşlerdir.

Umarım hepimizin bu güzel mutluluğu yani Anne – Bab olma mutluluğunu yaşarız ve hepinize bu uğurda Başarı dileklerimizi gönderiyorz..

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Aşırı sıcakda seks yapmayın cinsel isteksizlik doğabilir ?

Güzellik ve Cinsellik Arasında Bağlantılar!