in

Selülit’lerden 9 dakikada kurtulmanın en kolay yolu

Selülit’lerden 9 dakikada kurtulmanın en kolay yolu

 

İngiltere’de bir şişesi 100 dolardan piyasaya çıkan selülit kremi, 9 dakika içinde selülitleri yarı yarıya ortadan kaldırmayı vaat ediyor.

ABD’de çıktığı gün tükendi
Bilim adamlarına göre eğer etkisi doğruysa “kadınlar için tarihin en önemli buluşu” olarak gösterilen Adonia LegTone Serum, ABD’li kozmetik firması Green Island Lab tarafından üretiliyor ve şişesi 100 dolardan satılıyor. Kremin içindeki bitkisel kök hücrelerinin portakal kabuğu görüntüsüne yol açan güçsüz ve hareketsiz deri hücrelerini harekete geçirdiği ve böylece de cildi sıkılaştırdığı iddia ediliyor. Adonia LegTone Serum, sadece internet üzerinden satıldığı ABD’de piyasaya çıktığı yedi gün içinde tükendi, İngiltere’de daha satışa sunulmadan 100 binin üzerinde önsipariş aldı.

9 dakikada yüzde 47 düzeltme
Şirketin yöneticilerinden Dr. Mark Binette “Piyasadaki birçok selülit kreminin etkisi deneylerle kanıtlanmış değil. Ancak bizim ürünümüzün etkisi bilimsel araştırmalarla ispatlandı” dedi. Adonia LegTone Serum, uygulandıktan sonra dokuz dakika içinde selülit görüntüsünü yüzde 47 oranında azaltıyor. Altı hafta boyunca düzenli olarak kullanıldığında bu oran yüzde 70′e kadar yükselebiliyor. Kadınların yüzde 85′inde karın, kalça ve bacak bölgesinde selülit görüldüğü tahmin ediliyor.

selülitlerden 9 dakikada kurtulun
Selülit, bu bölgelerdeki deri kök hücrelerinin zayıf ve hareketsiz hale gelmesi yüzünden ortaya çıkıyor. Kök hücreler kendilerini yenileme özelliklerini yitiriyor, yağ hücreleri giderek genişliyor ve toksinler bu bölgelerde hapsoluyor. Krem, bitki embriyolarından elde edilen kök hücreler ve aralarında zencefil, biberiye, limon kabuğunun da bulunduğu 21 ayrı bitkinin yağını içeriyor. “Etkisini sadece 9 dakikada gösteriyorsa kremi geliştirenler Nobel ödülü almayı hak ediyorlar” diye konuşan İngiliz uzmanlar kreme kuşkuyla baksa da üretici firma, bu karışımın kadınlarda sorunlu bölgelerin 20 yaşlarındaki haline geri döneceğini öne sürüyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Ahmet Maranki Selülit formülü – Ahmet Marankiden selülit formülleri

Selülitten nasıl kurtulurum?