in

Sevgiliyi hangi hareketler korkuya boğar

Sevgiliyi hangi hareketler korkuya boğar

Erkekler ilişkilerin başında ne kadar kendilerine güvenli dursalar da, ilişki içine girdikten sonra pek çok korku içerisine düştüklerini gösterirler, bu konu hakkında gerekli bilgilere Sahip olmak istiyorsanız Buyurun Candan Hanımın Yazısına..

Sevgilinizi Korkutan Hareketler Burada!
Özellikle genç yaşta erkekler, kadınlara göre daha geç olgunlaştıkları için, akılları biraz daha uç noktalarda bulunmaktadır. Genç kızlar, aileleri ve sosyal çevre tarafından, erkeklere oranla daha çok sorumluluk verilerek yetiştirilirler. Bu yüzden, özellikle yaşıtınız bir erkek arkadaşınız varsa, ilişkinize sizin gözünüzle bakmasını beklemeyin.

Erkekleri, yaşı kaç olursa olsun korkutan hareketlerden biri, ilişkinin ciddiye binmesidir. Erkeklerin genetiklerinde var olan, özgürce dolaşmak ve daldan dala konmak isteğinin engellenmesinden çekinirler.

Bir ilişkinin başında, zaten kaçmaya meyilli duran bir adamı hemen kaçırmanı yolu, ona sorumluluk yüklemektir. İlişkinizin nereye gittiğini sorduğunuz an, bir erkeğin en zor anlarından biridir. Muhtemelen yalan söyleyecektir çünkü aklından geçeni söylerse, ya ilişkiyi bitirmek zorunda kalacaktır, ya kavga edip o anın güzelliğini bozmak zorunda olacaktır.

Bu yüzden, çok romantik ve mutlu bir anınızda, sevgilinize geleceğinizle veya ilişkinizle ilgili bir soru sorduğunuzda, alacağınız cevaba pek güvenmeyin.

Erkekler, ileriki yaşlara kadar, bağlanmaktan pek hoşlanmazlar. Gerçi, ileriki yaşlarda da hoşlanmadıkları tecrübeyle sabittir. Bir kadına bağlanmayı, özgürlüklerinin kaybı olarak görürler.Erkekler, çocuk gibidir. Onlara her şeyi yavaş yavaş sunmanız gerekir. Bir anda isterseniz, korkarlar. Güvenmeleri çok zaman alacağı için, bu süreyi tamamlamadan gitmeleri ihtimalini en aza indirmeniz gerekir.

Elbette, bu anlattıklarım tüm erkekler için geçerli değildir. Ancak çoğunluğun davranışının bir özeti olabilir. Ancak erkekleri kullanmak için yola çıkarsanız, bilin ki yolda kalacaksınız. Türk filmlerinde gördüğünüz sahneler, günümüz için geçerli değil. Artık bütün hepsinin aklı çalışıyor. Kimsenin bir kadın uğruna çöle de düşeceği yok, dağarlı deleceği de!

Bir ilişkide en akıllı yol, her zaman dürüst davranmaktır. Bu, her iki taraf için de geçerlidir. Ayrıca, bir kadın olarak, ne kadar duygusal yönünüz ağır bassa da, mantığı elden bırakmamanız gerektiğini unutmayın. Bir ilişkinin gidişatı, kendini belli eder. Olmayacak bir şeyi hayal edip, uzun zaman bunun için emek harcamak, sadece sizi hayal kırıklığına uğratır. Doğru gözlemleyin, iyi tahlil edin! Sonradan, saçınızı süpürge ettiğinizi söylemeniz bir işe yaramayacaktır!

Candan Ünal

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Sevmeye adeta hazır gibi duruyoruz

Giden Sevgiliyi Geri Nasıl Dönderebiliriz ?