in

Sevişmek güzelleştiriyor · sevişmenin faydaları

Sevişmek güzelleştiriyor · sevişmenin faydaları

Güzel olmak için, cilt bakımları ve kozmetik uygulamaları yeterli saniyorsanız yanılıyorsunuz. Uzmanlar seks yapmanın kişileri daha da güzelleştirdiğini açıkladı. Şimdi gelelim, uzmanların bu konuda ki açıklamalarına…

Artık güzelleşmenin seks yaparak da mümkün olduğunu kanıtladılar. Evet yalnış duymuyorsunuz. Uzmanlar seksin insanı güzelliştirdiği yönünde birleştiler. 3500 Avurpalı ve Amerikalı üzerinde araştırma yapan bilimadamları, cinsel yaşamından memnun olan ve uzun yıllar seks yapan insanların genç ve güzel kaldığını belirtiliyor.

Seks sırasında kan basıncının artması, kasların çalışması ve mutluluk hormonunun aşırı derecede salgılanması kalıcı güzellikte önemli etkenler. Haftada 3 defa seks yapan kadınlar en az 10 yaş daha genç ve güzel görünüyorlar!

Sürekli partner değiştirerek seks yapmak ise yarardan çok zarar veriyor. Kişi farketmese bile bilinç altında sıkıntı ve stres yaratan sürekli partner değişikliği, bir gecelik ilişki yaşayanların başına dert açacak gibi. Çünkü seks ancak iyi bir ilişkiyle birlikte olursa mucizeler yaratabiliyor.

Kozmetiğe gerek yok

İyi seksin, beyin için de yararı büyük. Bunun sebebi ise beynin cinsel ilişki sırasında normalden çok daha fazla çalışmaya başlıyor olması. Üstelik seksle birlikte başağrısı, stres gibi sorunlardan da uzaklaşabiliyor insan.

Kısacası hem genç ve güzel kalmak hem de sağlığınızı korumak için uzmanlar seksi öneriyor. Ne dersiniz kozmetik ve tıp sektörüne para akıtmak yerine seks yapmak sizce de daha cazip değil mi?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Sexte kadının yapması gereken uygulamalar

Cinsel mutluluğun sırrı doğru dokunuşlarda gizliymiş