in

Sevmeye adeta hazır gibi duruyoruz

Sevmeye adeta hazır gibi duruyoruz

Nasıl da hazırız aslında aşk ile dolup taşmaya! Bir tek kelimeyi duymak istiyoruz. Bir cümleye her şeyi yakıp gitmeye hazır gibiyiz.

Çoktan Hazırız Durumdayız Sevmeye!
Her kelime bir umut besliyor içimizde. Tek bir ışık görsek, hemen kalkacağız yerimizden. Hazırız soyunmaya, tüm çıplaklığımızla kendimizi ortaya koymaya hazır konumdayız adeta..

Bir tek yürek bekliyoruz. Bir el, bir nefes istiyoruz. Tuttuğu gibi ne varsa silip atacak bir yürek peşindeyiz. Gelsin ve temizlesin ne varsa geçmişimizde, ne saklıysa içimizde, ne gizlenmişse bizden saklı, hatta bizden öte…

Bulduğumuzu sandığımız anlarda, gönlümüz kabarıyor. Her kalp ağrısı işaret sayılıyor, aşkın yaklaşmasına. Bir tek tabelası yok, sevgiye giden yolun. Elimizle koymayı bile düşünüyoruz.

Hepsi tek bir buse için… Bir sıcak sarılma, bir candan dokunuş için hepsi…

Hevesliyiz bir sevgi kırıntısı için yola baş koymaya, niyetliyiz. Kodeste yüreklerin, sırlarla dolu hikayesiyiz hepimiz. Kimimiz daha acıklı, kimimiz masal kıvamında, bir yanımız Elm Sokağı Kabusu, bir yanımız Alice Harikalar Diyarında…

Bir işaret bekliyoruz. Bir fişek atılsın diye okyanusun karanlığından, kurtarılacak bir sandal niyetiyle seyrediyoruz uçsuz bucaksız karanlığı, nafile bir ümit içindeyiz.

Adı aşk konacak çocuklar doğuracak kadar anaç, bir sevişmenin ortasına yakışacak kadar kadınız. Bütün her şeyden öteyiz, yaratıyoruz çünkü.

Yine de eksiğiz hep, bir yanımız boşlukta duruyor. Bir fotoğrafta görünen, tek başına sahipsiz bir el gibiyiz. Tamamlanalım istiyoruz, vücut bulalım, bütün olalım. Hazırız adımızı vermeye, değişmeye, ağlamaya…

Uzakta ışıkları görünen bir köye ulaşacak gibi, az beklentili, çok hevesliyiz. Ne bulacağımızı bilmiyoruz ama razıyız sahip olacaklarımıza. Yeter ki, şu ormandan çıkabilelim.

Biz hazırız sevmeye velhasıl, bir de sevilecek kişiyi bulsak…..

Candan Ünal

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Kadınsal cinsel sorunlar nelerdir ?

Sevgiliyi hangi hareketler korkuya boğar