in

Sexin ilacı alkol olduğu kanıtlandı

Sexin ilacı alkol olduğu kanıtlandı

Alkol’ün cinsel yaşamlarında olumsuz etkisi olacağından endişelenen erkekler, yapılan son araştırmanın şerefine kadeh kaldırmaları mümkündür.

İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan bir araştırma, bilinenin aksine alkol tüketiminin ereklerin cinsel yaşamında olumsuz değil olumlu etkileri olduğunu gösteriyor. Avustralya’da 1580 erkek üzerinde yapılan araştırma, alkol kullanan erkeklerin ‘yeşilaycı’lara oranla yüzde 30 oranında daha az sertleşme sorunu yaşadıklarını gösteriyor.
Araştırmada, sertleşme sorunu yaşayanların oranının, hiç alkol kullanmayanlardan daha düşük olduğu ortaya çıktı. Akşamcılarda da bu oran hiç alkol almayanlara göre daha düşük çıkarken sadece hafta sonu içenler ve aşırı alkol tüketenlerde, haftada bir ya da daha az alkol alanlardan daha yüksek oran çıktı.

Yeşilaycılara iyi haber
Yeşilaycılar için sevindirici haber ise şu; alkolle birlikte sigara içenler ve kalp sorunu yaşayan içiciler en kötü orana sahip.
Araştırmada asıl vurgulanmak istenen, eğer düzenli içici bir erkekte sertleşme sorunu görünüyorsa ona derhal alkolü bırakmasını tavsiye etmenin geçerli olmadığı.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Cinsellikte uyum için yapılması gerekenler

Diyetin sexhayatına ne gibi etkileri vardır ?