in

Sinderella estetiği, Sinderella estetiği nedir, Sinderella estetiği nasıl olur, Sinderella estetiği ne işe yarar

Sinderella estetiği, Sinderella estetiği nedir, Sinderella estetiği nasıl olur, Sinderella estetiği ne işe yarar

Bir türlü aradığımız adamı bulamadık, hep aramakla geçen zamanda yüz hatlarımızdaki çizgilerin oluşmasına engel olamadık.  Şimdi bulduk ve yaş otuzların üzerine çıktı, gelinlik giyeceğim Ama yüzümdeki çizgiler çok belirginleşti ne yapabilirim…. İşte evlenen arkadaşlarımıza, yada acil bir davette çok şık görünmek isteyenlere sindirella estetiği

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Plastik Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Este 7 Estetik Birimi yöneticisi Prof. Dr. Ahmet Karacalar, nişan, düğün ya da diğer özel günler öncesinde estetik operasyon yaptıranların çoğaldığına dikkat çekiyor.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Plastik Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Este 7 Estetik Birimi yöneticisi Prof. Dr. Ahmet Karacalar, özel günler öncesinde gelen estetik yaptırma taleplerinin oldukça fazla olduğunu belirtiyor.
Dr. Karacalar, özellikle kadınların kutlamalarda çekilecek fotoğraflarda güzel çıkmasının kendileri için çok önem taşıdığının altını çizerek “Örneğin evlilik fotoğrafları bir ömür boyu saklanır. Kişiler, bir yaşam boyu hoş olmayan bir görüntüye bakmak istemediklerini söyleyerek beğenmedikleri yerlerini düzelttirmek istiyorlar” diyor.

Nikah öncesi estetikler
Dr. Karacalar özel günler öncesinde yapılan operasyonların cerrahi olanları ile ilgili “Hem erkekler hem kadınlar kepçe kulak operasyonu istiyorlar. Kepçe kulak nikahtan bir hafta önce yapılabilir. Yani bir haftada düzelir. Bazen yıllardır burnunu beğenmeyen kişi nikahtan önce burnunu düzelttirmek için geliyor. Ama burun, operasyondan 1–2 ay sonra tam düzelebildiği için süre gerekiyor. Bir diğer işlem de nikah öncesi meme estetiği. Meme küçültme, büyütme, kaldırma işlemleri cerrahi olarak yapılıyor” derken “sinderalla etkisi” adını verdiği yöntemleri de şöyle anlatıyor:
“Cerrahi operasyonlar dışında kaş kaldırma, dolgular, botoks, dudak çizgisi, yüz dolgusu gibi bazı işlemlerle geçici etki yaratılabiliyor. Mesela bir partiye katılacak veya nikahına bir hafta kalan kişi gelip isteklerini anlatıyor.

Kaşlarını kaldırabiliyoruz, gerekiyorsa şakak ve alında düzeltme ve dolgu yapıyoruz. Yüz germe işlemi, dudaklara dolgunluk kazandırma da yapılan diğer işlemler arasında. Genellikle bu işlemler birkaç günlük etki yarattığı için “sinderella etkisi” olarak adlandırılıyor ve özel günler öncesinde çok tercih ediliyor.”

Buda demek oluyorki arkadaşlarım, artık çizgi etkilerinden bir kaç günlüğünede olsa kurtuluyor, ve resimlerde güzel çıkıyoruz

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Hamile Hanımlara Güzellik Önerileri – Hamile güzellik formülleri – hamile iken güzel görünme yolları

Lazerle sivilce tedavisi, Lazerle tedaviler, Lazerle güzellik tedavileri, Lazerli tedavi yöntemleri