in

South Beach Diyeti

Yepyeni bir diyet ile karşınızdayız. Popüler diyet listelerinden neredeyse hiç adını ve sırasını düşürmeyen bu diyet ile gerçek anlamda zorlanmadan istediğiniz kadar kilo verebileceksiniz.

southbeachdiet

Soutch Beach Diyet listesini ilk olarak kardiyolog Arthur Agatston aracılığı ile uygulanmış ve alınan pozitif sonuçlar    sonucuyla South Beach Avrupa da çok konuşulur ve uygulanılır olmuştur. Diyetin olumlu sonuç verdiğini gören çoğu insan bu    diyeti uygulamış ve başarılı sonuçlar almıştır. Hepimizin tanıdığı Jessica Simpson da doğumdan sonra bu diyeti uygulamış ve  başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Herkesi bir yana bırakıp, sizin üzerinizde ne gibi etkileri olacağını anlatalım size. Diyet hem kolay hemde hızlı kilo vermenizi    sağlayacak. Besinlerinizden çok kısmayacak ve sizi bünyeye göre zayıflatacak. Bu diyet ile ortalama 2 haftada yaklaşık olarak 4  – 6 kilo vermeniz mümkün. Fakat dediğimiz gibi bünyeden bünyeye farklılıklar elbette gösterecektir.

Gelelim diyete ve menüsüne.

Diyet Adı : South Beach Diyeti

Amaç : 4 – 6 kilo vermek

  Süre : 2 Hafta

Menü 

Sabah : 1 adet haşlanmış yumurta, 1 bardak şekersiz bitki çayı, 1 bardak domates suyu ve 1 dilim yağsız peynir.

Ara Öğün : 1 porsiyon mevsim salatası

Öğlen : 1 porsiyon ton balıklı salata

Akşam : 1 porsiyon patlıcan ve balık ızgara. 1 porsiyon yeşil salata. Yatmadan önce ise 2 bardak ılık su.

NOT : Bu diyet ile sağlıklı kilo vermek istiyorsanız, sadece menüye uymak yetmez. Aynı zamanda egzersizlerinizden geri kalmamalısınız.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Atkins Diyeti

Nar Çayı Nasıl Yapılır