in

Turp suyu kürü ile saç uzatma

Turp suyu kürü ile saç uzatma

Saçlarınız her şeyi uygulamanıza rağmen halen daha uzamıyor mu ?  sarılarım soluk, saçlarım parlamıyor mu yoksa ?İşte size turp suyundan gelen mucize.  Sadece 1 haftada  2 cm uzayan saçlara sahip olabileceğinizi bewlirtmek istiyorum.
 Turp suyu:
Bir adet siyah turp rendelenir, 3-4 bardak su içinde yarım saat kadar kaynatılır daha sonra posasından suyu ayrılır ve suyun ılıması beklenir. Ilıdığında bir adet yumurtanın sarısıyla karıştırılarak saça bi güzel masajla yedirilir ardından strechlenir ve herhangi bir havlu ya da bezle baş bağlanır. 1-2 saat beklenilir ve banyoya giderek suyun sıcak olmamasına dikkat edilerek soğuk ya da ılık suda saçlar şampuanla bi güzel yıkanır.Ilk hafta 2 günde bir bu işlemi tekrarlamak daha faydalılı olacaktır. Sadece bir hafta sonra saçlarınızın 1-2 santim uzadığına şahit olacaksınız. İlk hafta saçlarınızın  belirgin bir  parlaklığa, canlılığa kavustuğunu sonraki hafta ise hızlı uzamaya başladığını göreceksiniz.

 Başlangıçda  saç dökülmesi yapması sizi endişelendirmesin işe yaramayan saçları atıyo yerine daha gürleri çıkıyor  bir hafta sonunda  50-100 tel dökülen saçlarınizın yerine 5 – 6 tel dökülmeye başlıyor. Bu işlemi ilk bir kaç haftadan sonra gün aşırı daha sonra  hafta da bir gün tekrarlamak gerekli.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Saç sağlığında gelinen son nokta

Saç dökülmesine dikkat edin