in

Tutku dolu bir masaj için

Tutku dolu bir masaj için

Yeni nesil bayanlarının tutkunu olduğu makyaj teknikleri ve stilleri hakkında gerekli olan bilgilere sahip olmak isteyen arkadaşlarımıza istinaden bu sunumu sunacağız.

Işıldayan bronz

Bu makyajda, göz ve dudaklarda altın, şeftali ve kahve tonları kullanmak bronz etkiyi kuvvetlendiriyor. Altın renkli parlak kalem, bakışlara aydınlık bir etki kazandırmak için kirpik diplerine ve göz pınarlarına kalın bir şerit olraka geçiliyor. Alt kirpiklerde ise altın ve şeftali farlar karıştırılarak uygulanıyor. Dudaklarda şeftaliye çalan dudak kalemi, yanaklar ve göz makyajıyla uyum yaratıyor. Saten dokulu dudaklar ise dikkati yanaklardan kendi üzerine çekiyor.

Gözler bir adım geriye

Dudak ve yanaklarda kullanılan tonlar aynı. Dudaklar biraz daha ön planda olsun diye aynı renkte dudak kalemiyle belirginleştirilmiş. Rujun üstüne uygulanan parlatıcı, ışık oyunları yapıyor ve tüm dikkat dudaklara yoğunlaşıyor. Yanaklarda pembe renkli allıktan yardım alınmış. İçerisinde lila renkli göz farının yumuşak darbeleri mevcut. Alın ve elmacık kemiklere geçilen ışıltılı transparan allık, taze görünümü saplayan sihirli dokunuş.

Biraz cesaret

Göz makyajının bazında altın yansımalı, bej renkli far mevcut. Sezonun en göze çarpan rengi mor, göz pınarlarından itibaren görevi devralıyor. Homojen bir renk yakalamak için mor far, şeftali renkli allıkla birlikte yanaklarda kullanılmış. Dudaklarda da aynı tarz renk oyunu mevcut. Öncelikle bej renkli mat ruj sürülüp, ardından sadece orta kısımlarına açık pembe ruj geçilmiş. Bu, hem daha dolgun bir görünüm hem de dikkat çekici bir etki anlamına geliyor.

Göz çevresinde dans

Göz kapakları, kaş altı ve göz pınarlarında koyu pembeli far yoğunlukta. Bu renk, şakaklar ve kaş üstüne doğru morlu far ile karıştırılarak yayılıyor. Yoğun renklerin tek düzeliğini kırmak için kirpik diplerine altın renkli far geçilmiş. Başrolde gözler olduğu için dudaklar geri planda. Mat bej tuj, sessiz ama derin bir etki yaratıyor. Yanaklardaki toz pembe allık, göz ve dudak makyajı arasında yumuşak bir geçiş sağlıyor.

Altı üstü bir değil

Göz kapaklarında pembe ve bej renkli farklar doğal bir baz oluşturuyor. Yumuşak ten makyajı, üst kirpik diplerinden buz mavisi, altta ise pembe renkte kalem kullanılarak farklılaştırılıyor. Şeker pembe ve bronz tonlardaki çift renkli allık, genele canlılık, göz makyajında da uyum getirmek için seçilmiş.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Makyajda ışık oyunu nasıl olur ?

En çok kullanılan makyaj ürünleri