in

Tüy azaltıcı kür kesinlikle işe yarıyor!

Tüy azaltıcı kür kesinlikle işe yarıyor!

Benim böyle bir sorunum var Aşırı şekilde tüyleniyo vücudum ve bu durumdan çok şikayetci olduğumu belirtmek istiyorum. Bu sebepden ötürü Sevgili internet devi Google’den yaptığım bir takım araştırmalar sonucunda Sayın İbrahim Saraçoğlu Bey’in yeşik nane kürünü gördüm ve bunu deneyeceğim. İşe yarayacağını düşünerekden bunu benim gibi sorun yaşayan Hanımlar için paylaşıyorum. Deneyin benim gibi farkı bekleyin

Eğer ki aşırı tüylenme nedeni olarak östrojen hormonu azlığı veya testosteron hormonu fazlalığı ise bu durumda taze nanenin tüy azaltıcı etkisinden faydalanmamıızın mümkün olduğunu belirtmek istiyorum.

Tüy azaltıcı nane kürü hemen hemen 1 aylık sürede sonuç veriyor ve bu sürecin sonunda yapılacak tahlillerde östrojen hormon miktarının arttığını görmek mümkün oluyor. Tabiki bu da tüy azaltıcı ve tüy inceltici etkilere neden oluyor.

Tüy azaltıcı taze nane kürü

Tüy sorunu olan kadınlar bir ay süresince öğlenleri ve akşamları yemeklerden 10 dakika kadar önce bir tutam taze nane tüketmeliler. Tüy probleminin seyrine göre bu tüy kürünü kullanmaya devam edilebilir.

Hepinize Tüysüz Günler Diliyor ve Devamlı İdealdiyet’de kalmanızı temenni ediyorum..

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Bu güzellik masalları şaşırtacak sizleride

Lazerle sivilce izi tedavisi nasıl yapılır ?