in

Vichy saç dökülmesinin önüne geçti!

Vichy saç dökülmesinin önüne geçti!

Saç dökülmesi ile yapılan araştırmalara göre, dünya üzerinde her 4 kişiden 3′ünün saçı dökülme gösteriyor ve uzamnalar günde ortalama 100 tel saç dökülmesini normal olarak karşılıyor Arkadaşlarım. Şüphesiz ki, saç dökülmesi erkeklerde de kadınlarda da olumsuz ruhsal etkilerede yol açabiliyor.

Sevgili Arkadaşlarım, Vichy saç dökülmesine karşı bir devrim yarattı. şimdi gelin Vichy’nin bu mucizesi hakkında bilgiler edinelim

Saçın sağlıklı olabilmesi için sağlıklı bir kök yapısı gerekmekte; ancak zamanla kökü çevreleyen dokuların sertleşmesi kökü sıkıştırmakta ve kök tarafından üretilen saçta incelmeye yol açmaktadır. Bu durumda sıkışmış saç folikülü, saç derisine tutunmakta güçlük çeker ve dökülür. Zayıflayan saç kökü ise daha ince saç telleri üretmeye başlar ve saç zamanla seyrelir.

Vichy Labovatuarlarında yapılan araştırmalar sonucu geliştirilen VICHY DERCOS AMINEXIL SP94™ etkinliği Plasebo* testi ile kanıtlanan ilk üründür. DERCOS AMINEXIL SP94™ içeriğinde yer alan saç dökülmelerine karşı Avrupa’da 1 numaralı Molekül* AMINEXIL® ile yepyeni bir devrim yaratmakta ve saç kökünün saç derisine tutunmasını güçlendirirken, saç telinin doğal oluşumunu hızlandırır.

Vichy Labovatuarlarında yapılan araştırmalardan sonra VICHY DERCOS AMINEXIL SP94™ ’in saç dökülmesini frenlediği ve saç teli oluşumuna yardımcı olduğu görülmüştür.

VICHY DERCOS AMINEXIL SP94™ kullananlarda yapılan araştırmalarda 3 aylık kullanım sonucunda kadın ve erkeklerde %85 memnuniyet gözlemlenmiştir.

Hızlı ve kolay uygulanmasıyla VICHY AMINEXIL® kadınlara ve erkeklere özel formülleriyle Vichy Yetkili eczanelerinde satılıyor.

*PLASEBO NEDİR?

Bir maddenin vücuttaki etkinliğini görmek için onu tamamen dış etkenlerden arındırarak test etmek gerekir. Birbirlerine tamamıyla benzeyen (fiziksel, çevresel ve yaşam koşulları olarak) iki grup oluşturulur ve birine gerçek birine yalancı (tedavide etkisi bulunmayan) ürün verilir. Test sonunda grupların kendi içindeki değişimi değil, birbirleri arasındaki farka bakılır. Gerçek etkinlik bu şekilde anlaşılır.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Saçların dökülme nedeni belli oldu

Hacimsiz ve elektriklenen saçlara bakım önerileri